सुरक्षा अधिकारीहरूले भने कि स्वात जिल्लाको काबल तहसीलको शान्ति समितिका सदस्य र गाउँ रक्षा परिषद्का पूर्व अध्यक्ष इद्रिस खानको गाडीलाई निशाना बनाइएको थियो। बडा बन्दै क्षेत्रमा भएको विस्फोटमा खान, उनका सुरक्षा गार्ड र दुई प्रहरी अधिकारीको मृत्यु भएको उनले

पाकिस्तानमा आतंकवादी हमलाको शृङ्खला रोकिने नाम लिइरहेको छैन । संकटग्रस्त खैबर पख्तुनख्वा जिल्लामा मंगलबार एउटा विस्फोट भएको थियो , जसमा कम्तीमा पाँच जनाको मृत्यु भएको बताइएको छ। यस विष्फोटमा शान्ति समितिका एक सदस्य र दुई प्रहरी अधिकारी पनि संलग्न थिए ।

सुरक्षा अधिकारीहरूले भने कि स्वात जिल्लाको काबल तहसीलको शान्ति समितिका सदस्य र गाउँ रक्षा परिषद्का पूर्व अध्यक्ष इद्रिस खानको गाडीलाई निशाना बनाइएको थियो। बडा बन्दै क्षेत्रमा भएको विस्फोटमा खान, उनका सुरक्षा गार्ड र दुई प्रहरी अधिकारीको मृत्यु भएको उनले बताए। घटनामा संलग्नलाई पक्राउ गर्न खोजी कार्य सुरु गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । वास्तवमा, अहिलेसम्म कुनै पनि आतंकवादी संगठनले आक्रमणको जिम्मेवारी लिएको छैन।