तस्बिरः साेमपाल कामीकाे फेसबुकबाट

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेटर सोमपाल कामीले भारतीय क्रिकेटर विराट कोहलीसँग अटोग्राफ लिएका छन्। एसिया कप खेल्ने क्रममा श्रीलंका रहेका कामीले जुत्तामा कोहलीको अटोग्राफ (हस्ताक्षर) लिँदै गरेको तस्बीर सामाजिक संजालमा राखेका छन्।

उनले कोहली एक क्रिकेटर मात्रै नभएर भावना भएको बताएका छन्। सोमपालले कोहलीसँगको तस्बिर राख्दै लेखेका छन्, ‘विराट कोहली क्रिकेटर मात्रै होइनन्, उनी भावना हुन्।’

एसिया कप क्रिकेटको सोमबारको खेलमा नेपाल र भारतको आमना सामना भएको थियो। जसमा नेपाल १० विकेटले पराजित भयो। सोमपाल अर्धसतक बनाउन २ रनले चुकेका थिए। उनले ५६ बलमा १ चौका र २ छक्का सहित ४८ रनको योगदान दिए। भने नेपालका लागि सबै भन्दा वढि आसिफ शेखले ९७ बलमा ८ चौकासंगै ५८ रन बनाए। नेपालले भारत सामु २३१ रनको लक्ष्य दिएको थियो। नेपालले खेल हारेपनि समग्रमा खेलप्रेमीको मन भने जितेको छ। नागरिक दैनिकले यो समाचार कभर गरेको छ।