बेलायतमा बस्ने एक महिला आफ्ना सन्तानको भविष्यलाई लिएर चिन्तित थिइन् र यही चिन्तामा उनले उनीहरूलाई मृत्युदण्ड दिइन् । ती महिलाले पहिले आफ्ना दुई छोरीको हत्या गरे र त्यसपछि आफ्नै ज्यान दिएकी थिइन् । तीनै जनाको शव घरबाट प्रहरीले फेला पारेको हो ।

  • युवती बेलायतको बोल्टनमा बस्दै आएकी थिइन्
  • अदालतमा मुद्दाको सुनुवाइ चलिरहेको छ
  • घटना भएको एक सातापछि थाहा भयो

लण्डन : संसार निकै भ्रष्ट छ भनी ठानेकी एक महिलाले छोरीको हत्या गरेर आत्महत्या गरेकी छन् । ती महिलाले पहिले आफ्ना छोरीहरूलाई ड्रग्सको ओभरडोज दिए, त्यसपछि आत्महत्या गरिन्। यो घटना करिब एक सातापछि जनताले थाहा पाए ।

औषधि सुई लगाइयो 

‘डेली मेल’ मा प्रकाशित समाचार अनुसार बेलायतमा बस्ने २७ वर्षीया टिफनी स्टिभेन्सले आफ्ना सन्तानलाई भ्रष्ट संसारमा ल्याएको सोचेकी थिइन् । आमालाई बच्चाको भविष्यको चिन्ता थियो, त्यसैले उनले सबैको जीवन समाप्त गरिन्। उनले आफ्नी 3 वर्षीया छोरी केसी-ली टेलर र 18 महिनाकी डार्सी स्टिभन्सलाई ठूलो मात्रामा मेथाडोन दिए र पछि ड्रग्स सुई दिएर आत्महत्या गरे। व्याख्या गर्नुहोस् कि मेथाडोन हेरोइन र ओपियोइड्स को एक शक्तिशाली विकल्प हो।

सुसाइड नोटमा यस्तो लेखिएको थियो

प्रहरीले टिफनीको शव आफ्ना छोराछोरीसहित फेला पारेको थियो। यससँगै त्यहाँ एउटा सुसाइड नोट पनि भेटिएको थियो, जसमा ‘आफ्ना सन्तानको हितलाई ध्यानमा राखेर सबैको जीवन समाप्त गर्ने निर्णय गरेको छु’ लेखिएको थियो । यो घटना जनवरी २०१९ को हो, जसको सुनुवाई बोल्टन कोरोनर्स कोर्टमा चलिरहेको छ । टिफनीको आत्मघाती कदम तब प्रकाशमा आयो जब उनका आफन्तहरूले उनलाई लामो समयसम्म सम्पर्क गर्न सकेनन्।

यसरी खुलासा गरियो 

प्रहरीले अदालतलाई बताए कि टिफनी स्टीभेन्ससँग करिब एक हप्तासम्म कुरा नगर्दा उनका आफन्त चिन्तित भए। उसले सत्य पत्ता लगाउन टिफनीको घरमा प्रवेश गर्ने निर्णय गर्छ। पछाडिको ढोकाबाट भित्र पसेपछि तिनले तीनै जना मृत अवस्थामा फेला पारे। तीनै जनाको मृत्यु लागूऔषधको ओभरडोजका कारण भएको अनुसन्धानले देखाएको छ । डार्सीको शरीरमा डाक्टरहरूले यति धेरै मेथाडोन फेला पारे, जुन वयस्कलाई मार्न पर्याप्त छ।