पराजुलीका कागजात झिकाउन आदेश

काठमाडौं, १९ चैत – सर्वोच्च अदालतले निवर्तमान प्रधानन्यायाधीश गोपाल पराजुलीबारे विभिन्न तीन संवैधानिक निकायबाट भएको कामकारबाहीको कागजात झिकाउने आदेश दिएको छ ।

न्यायाधीश केदारप्रसाद चालिसेको एकल इजलासले दुई दिनअघि यस्तो आदेश दिएको हो । पदबाट मुक्त भइसकेपछि प्रधानन्यायाधीशका हैसियतले पराजुलीले नवनिर्वाचित राष्ट्रपति विद्या भण्डारीलाई शपथ गराउनु संविधानविपरीत भएको भन्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट परेको थियो ।

सर्वोच्चले पराजुलीलाई प्रधानन्यायाधीशमा नियुक्तिका लागि न्याय परिषद्ले गरेको सिफारिसको निर्णय र उनको उमेरबारे न्याय परिषद्बाटै भएको निर्णय झिकाउन आदेश दिएको हो । पराजुलीलाई प्रधानन्यायाधीशमा नियुक्त गर्दा संवैधानिक परिषद्ले गरेको निर्णय पनि झिकाउन आदेश दिएको छ । आजको कान्तिपुरमा खबर छ ।

срок изготовления визы в финляндиюip телефон от мегафон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *