मेष : मेष राशिका लागि आइतबारको दिन शुभ रहेको छ । तपाईं मध्ये केहीले आफ्नो योग्यता अनुसार पुरस्कार वा पदोन्नति प्राप्त गर्न सक्छन्। विवाह वा अन्य कुनै कार्यक्रममा सहभागी हुने सम्भावना पनि छ । यदि तपाइँ फेरि विदेश यात्रा गर्ने सोचमा हुनुहुन्छ भने, छिट्टै यस दिशामा कदम चाल्नुहोस्।

वृष: व्यवसायीहरूले नयाँ प्रवृत्ति र अवसरहरू फेला पार्नेछन् जसले उनीहरूको नगद वृद्धि गर्नेछ। आइतवार तपाईको आर्थिक स्थिति धेरै बलियो हुनेछ र तपाईले पैसा सम्बन्धी मामिलामा सकारात्मक परिणाम प्राप्त गर्नुहुनेछ। तपाईंको बचत तपाईंको परिवारको लागि लाभदायक साबित हुनेछ।

मिथुन: मिथुन राशिका व्यक्तिहरूले गोप्य शत्रुहरूले सिर्जना गरेको केही सानातिना समस्याहरूको सामना गर्नु पर्नेछ। अधिकारीहरूसँग व्यवहार गर्दा सावधान रहनु पर्छ र उनीहरूको विरोध गर्नबाट जोगिनै पर्छ। तपाईको स्वास्थ्यमा केही हदसम्म असर पर्न सक्छ।

कर्कट: सम्पत्ति सम्बन्धी मामिलामा कुशलतापूर्वक व्यवहार गर्नुपर्नेछ। सम्पत्ति लगानीले तपाईंलाई अपेक्षित प्रतिफल दिनेछैन। जागिरमा बढ्ने अवसरहरू ती मूल निवासीहरूका लागि हुनेछ जो आफ्ना उच्च अधिकारीहरूसँग व्यवहार गर्न कुशल हुनेछन्। महत्त्वपूर्ण व्यक्तिहरूलाई रिस नगर्नुहोस्।

सिंह: आइतबार तपाईं विवादास्पद र जिद्दी हुन सक्नुहुन्छ। तपाईं आफैलाई कठिन परिस्थितिमा पाउन सक्नुहुन्छ। सकेसम्म तर्कबाट टाढा रहनुहोस्। परिवारका सदस्य तीर्थयात्रामा जान सक्नेछन् । जीवन साथीको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । आर्थिक हिसाबले दिन लाभदायक छैन।

कन्या : अनुसन्धान क्षेत्रसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरूले शुभ भविष्यको लागि आफ्नो योजनाहरूमा पुनर्विचार गर्नु उत्तम हुनेछ। प्रेम सम्बन्धमा संलग्न व्यक्तिहरूले आफ्नो पार्टनरको भावनालाई पूर्ण रूपमा महसुस गर्न सक्षम हुनेछन्। जागिर खोज्नेहरूले सफल हुनको लागि थप प्रयासहरू गर्नुपर्ने हुन सक्छ।

तुला: आइतबारको दिनमा जुनसुकै काममा उत्साह मिल्नेछ। राम्ररी सोचेका निर्णयहरू लामो समयसम्म प्रभावकारी हुनेछन्। तपाईको आर्थिक स्थितिमा सुधार सम्भव छ। घरजग्गा कारोबारबाट लाभ मिल्नेछ। रोजगारीमा जानेहरुको उन्नतिको सम्भावना छ ।

वृश्चिक: राम्रो अवस्थामा, आइतबार तपाईलाई अरूसँग व्यापारिक व्यवहारमा भाग्यशाली बनाउनेछ। तपाईको लोकप्रियता बढ्नेछ, व्यवसायबाट तपाईको आम्दानी बढ्नेछ र तपाईलाई अधिकारीहरूबाट पूर्ण सहयोग मिल्नेछ। प्रेम गर्नेहरुका लागि समय राम्रो छैन ।

धनु : व्यापारिक हिसाबले आइतवारले नयाँ कामको सुरुवात गर्न सक्छ वा तपाईले नयाँ सम्झौतालाई अन्तिम रूप दिन सक्नुहुन्छ जुन भविष्यमा धेरै लाभदायक साबित हुनेछ। व्यावसायिक तथा सामाजिक क्षेत्रमा मान-प्रतिष्ठा प्राप्तिको लागि दिन अनुकूल छ।

मकर: यो महिना भाग्यको साथमा राम्रो फल प्राप्त हुनेछ। प्रभावशाली व्यक्तिहरूसँग सम्पर्क स्थापित हुनेछ। तपाईं नयाँ साझेदारीमा प्रवेश गर्न सक्नुहुन्छ र आफ्नो लाभ बढाउन सक्नुहुन्छ। कामको सिलसिलामा विदेश जान चाहनु हुन्छ भने मिहिनेत गरेर अगाडि बढ्नुस् ।

कुम्भ: तपाईको बुद्धिका कारण तपाईले सबै काम राम्रोसँग गर्नुहुनेछ। प्रभावकारी आवाजको कारणले गर्दा, तपाईं आफ्नो कुरा मानिसहरूलाई पुर्याउन सक्षम हुनुहुनेछ। यी कारणहरूले गर्दा, तपाईंले आफ्नो व्यवसायमा राम्रो गर्न र ठूलो नाफा कमाउन सक्षम हुनुहुनेछ। यात्राबाट पनि फाइदा हुनेछ ।

मीन: आइतबार, तपाईं मध्ये केही राम्रो सम्पर्क विकास र लाभदायक सम्झौताहरू हुनेछ। व्यापार साझेदारी वा सहयोगमा प्रवेश गर्न वा व्यापारको सिलसिलामा टाढाको यात्रा गर्न आइतबार अनुकूल दिन छ। तलब पाउने व्यक्तिहरूको लागि, पद र पारिश्रमिकको सन्दर्भमा सुधार सम्भव छ।