अर्बपति ५ हजार महिलासँग सुते: अर्बपति पुरुषले महिलालाई बुम-बुम नामको विशेष कोठामा भेट्ने गर्थे। बूम-बूम कोठा विशेष ठाउँमा बनाइएको थियो।

  • अर्बपतिमाथि महिला डान्सरले लगाइन् बलात्कारको आरोप
  • प्रहरी घटनाको अनुसन्धानमा जुटेको छ
  • अभियुक्तबाट धेरै कागजपत्र बरामद

वासिङ्टन : एक पुरुषले एक, दुई वा एक दर्जनभन्दा बढी महिलासँग सम्बन्ध राखेको कुरा तपाईंले आजसम्म सुन्नु भएको होला तर के तपाईंले कहिल्यै एउटा पुरुषले ५ लाख महिलासँग यौनसम्पर्क गरेको कुरा पढ्नुभएको छ । यो पढेर पनि तपाईलाई पत्यार लाग्दैन । वास्तवमा अमेरिकाका एक अर्बपति पुरुषमाथि ५ हजार महिलासँग अवैध सम्बन्ध रहेको आरोप लागेको छ ।

अभियुक्तसँग ५ हजार महिलाको सूची छ

डेली मेलमा प्रकाशित रिपोर्टका अनुसार आरोपितसँग यी सबै ५ हजार महिलाको रेकर्ड रहेको छ किनकि उसले आफूसँग सम्बन्ध राख्ने कुनै पनि महिलाको विवरण रेकर्ड गर्ने गरेको थियो । उनले एक युवतीलाई मुख बन्द राख्न ठूलो रकम समेत दिएको अनुसन्धानबाट खुलेको छ । तर, सन् २०१६ मा जबरजस्ती करणीको आरोप लागेपछि उनले हाइ प्रोफाइलको जागिर गुमाउनुपरेको थियो ।

अर्बपतिले बनाए महिलाको ‘हरम’

कृपया बताउनुहोस् कि आरोपी व्यक्तिको नाम माइकल गोगुएन हो। उनको उमेर ५७ वर्ष हो । माइकल गोगुएन पहिले सेकोइया क्यापिटल कम्पनीका साझेदार थिए र आज उनको आफ्नै कम्पनी छ। माइकल गोगुएन अर्बौं रुपैयाँका मालिक हुन् । माइकल गोगुएनका चार भूतपूर्व कर्मचारीहरूले भने कि उनीहरूले आफ्नो मालिकलाई महिलाको हरम व्यवस्थापन गर्न मद्दत गर्थे।

बूम-बूम कोठा भनेको के हो?

महिलाको उजुरीका अनुसार माइकल गोगुएन आफ्नो सेफ हाउस वा आफ्नो ह्वाइट फिश बारको बेसमेन्टमा रहेको बूम-बुम कोठामा महिलाहरूलाई भेट्थे।

उल्लेखनीय छ कि माइकल गोगुएन विरुद्ध पछिल्लो आरोप एक नर्तकले लगाएको छ, जसलाई माइकल गोगुएनले सन् २०१६ मा बलात्कृत गरेको थियो। महिलाले आरोप लगाएकी छिन् कि माइकल गोगुएनले आफूलाई केही घण्टासम्म बलात्कार गरेको थियो।