रुपाली गांगुली, सुधांशु पाण्डे, मदालसा शर्मा अभिनित टिभी शो ‘अनुपमा’ यसरी अगाडि बढिरहेको छ कि दर्शकले एक दिन पनि छाड्न मान्दैनन् । हरेक दिन हाई भोल्टेज ड्रामा र नयाँ ट्विटले यो शोलाई टीआरपीको सम्राट बनाइरहेको छ । अहिलेसम्म हामीले बा (कल्पना बुच) र बापुजी (अरविन्द वैद्य) बीचको झगडा सो कार्यक्रममा देखेका छौं। तर अब काव्या र वनराजको प्रेम सम्बन्ध पनि टुट्न लागेको छ । किनकी आजको एपिसोडमा काव्याको नराम्रो कर्मको पर्दाफास हुन लागेको छ । 

बापुजी शाह हाउस फर्किए ?

केही दिनदेखि हामी देखिरहेका छौँ कि बापूजी अहिले छोरी अनुपमाको घरमा बस्न थालेका छन् । बाले राजी गरेपछि पनि उनी शाह हाउस जाँदैनन् । बा बेस्सरी रुन्छिन् र अनुपमालाई मद्दतको लागि बिन्ती गर्छिन्। अनुपमा बालाई छोड्न उनको घर जान्छ, त्यसपछि वनराजले बालाई घरबाट बाहिर फालिदिन्छ। बाबुजी नआएसम्म बा पनि घर नआउने उनको भनाइ छ । थप आजको एपिसोडमा हामी देख्नेछौं कि वनराजले बाको मुखमा घरको ढोका थुन्ने प्रयास गर्नेछन् तर अनुपमाले उनको पूर्ण शक्तिले विरोध गर्नेछिन्। यसैबीच वनराजको नजर बाहिर उभिरहेका बाबुजीमाथि जान्छ । उसको रिस हट्छ र उसले सानो बच्चा जस्तै बुबालाई अँगालो हाल्छ, उसले बापूजीसँग माफी माग्छ। 

बापूजीले भित्र आउन मानेनन्

वनराज र बापूजीबीचको यो दृश्य निकै भावुक हुनेछ । वनराजले उनको हात समातेर भित्र लैजान्छ, तर बापूजीले घर पस्न मानेनन्। उनी भन्छन्– अब वनराजले छरिएको घर ढाक्नु पर्छ, त्यसैले रिस नफैलाउ । बासँग वनराजको असन्तुष्टिमा उनी पनि भन्छन्– मेरी श्रीमतीले गल्ती गरेकी छिन् तर वनराजले आमालाई किन सजाय दिइरहेका छन् । बापूजीले अब घरमा नआउने स्पष्ट बताउनुहुन्छ । यसैबीच बाले काव्याको प्रलोभनमा आएर यति ठूलो गल्ती गरेको बताउँछिन् । 

वनराजले काव्याको अपमान गर्नेछ 

यसपछि वनराज काव्यामाथि रिसाउँछन् । वनराजले आफ्नो सारा क्रोध काव्यामाथि निकाल्छन्। उनी भन्छन्, ‘मैले तिमीलाई मेरो घरको हेरचाह गर्न भनेको थिएँ, त्यसैले तिमीले ख्याल राख्यौ । उनले काव्यासँग विवाह गरेर गल्ती गरेको बताए । घरकी बुहारी भएकाले बाबा र बापुजीलाई छुट्टिनबाट रोक्न सकिनन् । 

काव्याले शाह हाउस कब्जा गर्नेछिन् 

वनराजको कुरा सुनेपछि काव्या घरभित्र पस्छे र हातमा कागज लिएर बाहिर निस्कन्छिन् । उनले घरबाट कतै जान अस्वीकार गर्नेछिन्। उनी भन्छिन् कि अब शाह हाउस मात्र आफ्नो कब्जामा छ किन कि अब पूरै घरको मालिक उनी नै भइन् । काव्यको यो मास्टर प्लान सुनेर सबै परिवारको खुट्टा मुनिबाट जमिन सर्छ । तपाईलाई बताउन दिनुहोस् कि शाह हाउस काव्याले यो खबर सुन्नु अघि नै कसैलाई बेचिसकेकी छिन्। यो दृश्यमा उनले राम्रैमा घर बेचेको पनि थाहा हुनेछ । अब यो संकटबाट शाह परिवारलाई कसले निकाल्छ, समयले बताउने ?