मेष: तपाइँ आत्मविश्वास र कडा मेहनत संग हरेक लक्ष्य हासिल गर्नुहुनेछ। तपाइँ ब्यापार विस्तार गर्न बैंक बाट loanण लिन सक्नुहुन्छ। तपाइँ कहीं उधारिएको पैसा फिर्ता पाउन सक्नुहुन्छ। नयाँ काम बाट धेरै सफलता मिल्नेछ। ससुरालीहरु संग कुराकानी हुनेछ।

वृष: तपाईको दिनको सुरुवात सामान्य रहनेछ। तपाइँ पैसा को हेरफेर मा व्यस्त रहनुहुनेछ। यदि तपाइँ एक परिवार को सदस्य संग व्यापार गर्न को लागी सोच्दै हुनुहुन्छ भने यो राम्रो हुनेछ। काम गर्ने स्थितिमा सुधार आउने सम्भावना छ। टकराव तपाइँको लागी लाभदायक हुनेछैन।

मिथुन: तपाइँ चारै तिर बाट प्रशंसा को एक धेरै प्राप्त गर्न जाँदै हुनुहुन्छ। यदि महत्वपूर्ण काम धेरै दिन को लागी लम्बित छ, तब बिहीबार मा तिनीहरूलाई समाप्त गर्नुहोस्। तपाइँ राम्रो वित्तीय योजना बनाउन सक्नुहुन्छ। युवाहरु नयाँ रोजगारी पाउने सम्भावना छ। घरको खर्चमा गिरावट आउन सक्छ।

कर्कट: बिहीबार महिलाहरुको लागी शुभ दिन रहनेछ। सबैको प्रार्थना को प्रभाव केहि खुसी परिणाम ल्याउनेछ। तपाइँ आफैंलाई ऊर्जावान महसुस गर्नुहुनेछ। रोकिएका काममा गति प्राप्त गर्नु लाभदायक हुनेछ। पारिवारिक सम्पत्ति प्राप्त हुने सम्भावना छ। बिद्यार्थीहरुको दिमाग पढाई मा व्यस्त रहनेछ।

सिंह: तपाईको परिवारमा पारस्परिक सद्भाव बढ्नेछ। व्यावसायिक जीवन मा हरेक कुरा मा एक स्पष्ट अडान राख्नुहोस्। सबै कुरा एक व्यापार को दृष्टिकोण बाट ठीक हुनेछ। तपाइँको आय राम्रो हुनेछ। केहि मानिसहरु लाई विदेश जाने को शुभ समाचार प्राप्त हुन सक्छ।

कन्या: साँझ सम्म केहि शुभ समाचार प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। कडा मेहनत को आधार मा, पनी कठिन कामहरु सजीलै पूरा हुनेछन्। समयमा परियोजनाहरु कार्यान्वयन गर्न सक्षम हुनेछन्। ब्यापार ब्यवसायमा लाभको अवसर मिल्नेछ। केहि ठाउँ बाट पैसा प्राप्त गर्न को लागी पर्खनेछ। 

तुला: तपाइँ नयाँ लक्ष्य सेट गर्नुहोस् र तपाइँको प्रयास सुरु गर्नुहोस्। तपाइँ बुद्धिमानी संग केहि व्यापार मामिलाहरु संभाल्न सक्नुहुन्छ। धन मा वृद्धि हुन सक्छ। बिहीबार कुनै काम गर्दा, तपाइँ आफ्नो दिमाग शान्त राख्नु पर्छ। घरेलु जीवनमा केहि नयाँपनको अनुभूति हुनेछ।

वृश्चिक: तपाइँ बिहीबार सबै संग विनम्रतापूर्वक कुरा गर्नु पर्छ। राजनीति मा सम्पर्क क्षेत्र फराकिलो हुनेछ। त्यहाँ केहि नयाँ अवसर प्राप्त गर्ने संकेत छन्। सरकारी काममा धन लगानी हुने सम्भावना छ। धन लेनदेनमा सफलता मिल्नेछ। राम्रो कामको कारण, जागिरमा पदोन्नति र उच्च पद पाउने संकेत छन्।

धनु : तपाइँ फिट महसुस गर्नुहुनेछ। सबैजना तपाइँको समझ र शिष्टता बाट धेरै प्रभावित हुनेछन्। बैंकि sector क्षेत्र संग सम्बन्धित व्यक्तिहरु केहि राम्रो समाचार प्राप्त गर्न सक्छन्। रोचक प्रस्ताव पैसा को मामला मा पाउन सकिन्छ। अरुको अगाडि खुलेर आफ्नो बिन्दु राख्नुहोस्।

मकर: तपाइँ सबै संग विनम्रतापूर्वक कुरा गर्नु पर्छ। राजनीति मा सम्पर्क क्षेत्र फराकिलो हुनेछ। त्यहाँ केहि नयाँ अवसर प्राप्त गर्ने संकेत छन्। सरकारी काममा धन लगानी हुने सम्भावना छ। धन लेनदेनमा सफलता मिल्नेछ।

कुम्भ: तपाईको दिन आत्मविश्वासले भरिएको हुनेछ। परिवार को एक युवा सदस्य को सफलता मा गर्व हुनेछ। व्यवसायीहरुको लागी दिन लाभदायक रहनेछ। आर्थिक स्थिति मा सुधार संगै, तपाइँ खर्च गर्ने मूड मा हुनुहुनेछ। नयाँ कार्यमा केही बाधा आउन सक्छ। 

मीन: तपाइँ सबैको कुरा सुन्ने प्रयास गर्नुहुनेछ। साहस संग नयाँ चुनौतिहरुको सामना, बाटो सजिलो हुनेछ। जग्गा र सम्पत्ति सम्बन्धी कार्यहरु हुनेछन्। यदि महिलाहरु कुनै घरेलु व्यापार शुरू गर्न चाहनुहुन्छ भने दिन राम्रो हुनेछ।