मेष: शनिबार तपाईको साथमा भाग्य रहनेछ। तपाइँ तपाइँको साथीहरु र परिचितहरु संग एक राम्रो समय बिताउनुहुनेछ। यो एक नयाँ व्यापार योजना मा काम गर्ने सबैभन्दा राम्रो समय हो। कार्य क्षेत्र मा दिन लाभदायक साबित हुनेछ।

वृष: शनिबार काममा राम्रो सफलता मिल्नेछ। तपाइँको मेहनत र भाग्य राम्रो तरिकाले हरेक तरिका मा प्राप्त गरिनेछ। आर्थिक स्थिति राम्रो रहनेछ। तपाइँ तपाइँको आफ्नै मा क्षेत्र मा लाभ प्राप्त गर्नुहुनेछ।

मिथुन: अनावश्यक विवाद कसैसंग हुन सक्छ। स्वास्थ्य को मामला मा, तपाइँको स्वास्थ्य शनिबार राम्रो रहनेछ। शरीरमा चपलता रहनेछ। यो जागिर होस् वा ब्यापार, तपाइँ राम्रो सफलता पाउनुहुनेछ। पारिवारिक सुख राम्रो रहनेछ।

कर्कट: चपलताको साथ , तपाइँ तपाइँको प्रत्येक कार्य धेरै सजीलै पूरा गर्नुहुनेछ। बिद्यार्थीहरु परीक्षा-प्रतियोगिता मा सफलता प्राप्त हुनेछन्। काममा कसैको सहयोगले नयाँ कुरा सिक्ने अवसर मिल्नेछ, मनमा खुशी छाउनेछ।

सिंह: कामको लागी शनिवार राम्रो साबित हुनेछ। एक नयाँ साथी को मद्दत संग, तपाइँ निश्चित रूप बाट तपाइँको योजनाहरु मा अपेक्षित सफलता प्राप्त गर्नुहुनेछ। आर्थिक स्थिति राम्रो रहनेछ, तर अचानक खर्च पनि बढ्ने छ।

कन्या: भाग्यको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ। कार्यस्थलमा राम्रो दिन बित्नेछ। घरमा पाहुनाहरुको आगमनका कारण घरको वातावरण सुखद रहनेछ। मन मा एक शिक्षकहरु र एल्डरहरु को लागी सम्मान को भावना मा वृद्धि हुनेछ।

तुला: तपाइँ आफ्ना शत्रुहरुलाई तपाइँ माथि हावी हुन दिनुहुन्न, तर तपाइँ उनीहरुलाई परास्त गर्न मा सफल हुनुहुनेछ। तपाइँ भाग्यशाली हुन जाँदै हुनुहुन्छ। परिवार र साथीहरु संग एक पैदल यात्रा को लागी बाहिर जानेछन्, उनीहरुलाई राम्रो सहयोग प्राप्त हुनेछ। शनिबार स्वास्थ्य को लागी पनि राम्रो छ।

वृश्चिक: आफ्नो बुद्धि र चतुराई देखाएर, तपाइँ सजीलै आफ्नो कार्यहरु पूरा गर्नुहुनेछ। बोलीमा मिठास हुनेछ, जसको कारण तपाइँका साथीहरु र आफन्तहरु संग सम्बन्ध मा मिठास हुनेछ। तपाईको घरमा कुनै शुभ कार्य पूरा हुनेछ।

धनु  दिनको सुरुवात तपाईको लागी राम्रो हुने छ। जुनसुकै काम तपाइँ आफ्नो हातमा लिनुहुन्छ, तपाइँ यसमा सफल हुनुहुनेछ। अरु संग मिलेर गरेको काम मा पनि राम्रो लाभ हुनेछ। सधैं आफ्नो सकारात्मक सोच राख्नुहोस्।

मकर: आफ्नो अग्रज र सज्जनहरुको सम्मान मा अग्रणी हुनेछ। शनिबार शुभ समाचारको साथ शुरू हुने छ। काममा राम्रो आर्थिक लाभ हुनेछ। तपाइँ पनि पैसा बचाउन सक्नुहुन्छ।

कुम्भ: तपाइँको व्यवहार धेरै कोमल हुने छ। व्यवहार मा परिवर्तन अरु को लागी बहस को विषय बन्नेछ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा लापरवाह नगर्नुहोस्। तपाइँ आफ्नो काम मा लगनशीलता संग काम गर्नुहुनेछ र कसैको सहयोग संग तपाइँ राम्रो पैसा पाउनुहुनेछ।

मीन: तपाइँ असल मानिसहरु संग सम्पर्क स्थापित गर्नुहुनेछ, जो मद्दत र मार्गदर्शन मा काम मा सफलता हासिल गर्न को लागी हुनेछ। नयाँ मित्रता तपाइँको उज्ज्वल भविष्य मा सहयोगी हुनेछ। भाग्यले शनिबार राम्रो साथ दिनेछ।