ताइवानको एउटा १३ तले भवनमा आगलागी हुँदा ४६ जनाको मृत्यु भएको छ। यो भवन ४० वर्ष पुरानो थियो। भवनमा आगलागी हुँदा ११ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो।

  • ताइवानको १३ तले भवनमा आगलागी भएको छ
  • आगलागीका कारण ४ 46 जनाको मृत्यु भएको छ
  • यो भवन ४० वर्ष पुरानो थियो

ताइपे: दक्षिणी ताइवान ( दक्षिण ताइवान ) एक १३ तले आवासीय भवन मा ( आवासीय भवन मा गएर बिहीबार ४ 46 जनाको मृत्यु भएको थियो) र लगभग ४१ जना लाई जलायो। काओशु ung ्ग ( काऊशु ung ्ग ) शहरमा दिउँसो ३ बजे आगलागी भएको दमकल विभागका अधिकारीहरुले बताएका छन्। आगो धेरै भीषण थियो, जसका कारण भवनको धेरै भुइँ जलेर खरानी भयो।

११ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो 

ताइवानका अधिकारीहरुका अनुसार आगलागीमा ४ 46 जनाको मृत्यु भएको छ र अन्य ४१ जना घाइते भएका छन्। उही समयमा, अग्नि विभागका प्रमुख ली चिंग-सिउले भने कि ११ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो र उनीहरुको शव मुर्खमा पठाइएको थियो। एकै समयमा, ५५ जनालाई अस्पताल लगियो, जसमध्ये १४ जनाको मृत्यु भयो। हामीलाई बताउनुहोस् कि ताइवान मा मृत्यु को आधिकारिक पुष्टि मात्र अस्पताल मा गरिन्छ।

विस्फोट ३ बजे भएको हो

अहिले दमकलकर्मी खोज तथा उद्धार कार्यमा जुटेका छन्। तर, आगलागीको कारण अझै खुल्न सकेको छैन। तर प्रत्यक्षदर्शीले स्थानीय मिडियालाई भने कि उनीहरुले बिहान ३ बजे विस्फोट भएको सुने। एक आधिकारिक बयान अनुसार भवन लगभग ४० वर्ष पुरानो थियो, भुईं फ्लोर मा पसलहरु र माथी मा अपार्टमेन्ट।