TECNO स्पार्क 8P घोषणा गरिएको छ। यो छिट्टै बजारमा आउनेछ। फोनमा ठूलो 6.6 इन्चको डिस्प्ले र ५० मेगापिक्सेलको ट्रिपल रियर क्यामरा सेटअप छ। चलो TECNO स्पार्क 8P को अद्भुत सुविधाहरु थाहा छ …

  • TECNO स्पार्क 8P घोषणा गरिएको छ।
  • TECNO स्पार्क 8P एक ठूलो 6.6 इन्च डिस्प्ले छ।
  • TECNO स्पार्क 8P एक 50 मेगापिक्सेल ट्रिपल रियर क्यामेरा सेटअप छ।

TECNO स्पार्क 8P मूल्य

TECNO स्पार्क 8P को मूल्य अझै खुलाइएको छैन, तर फोन को कलर भेरियन्ट थाहा छ। यो स्मार्टफोन चार कलर भेरियन्ट जस्तै टर्कोइज स्यान, आइरिस पर्पल, एटलान्टा ब्लू र कोको गोल्डमा आउनेछ।

टेक्नो स्पार्क 8P को निर्दिष्टीकरण

TECNO स्पार्क PP मा -.6 इन्चको IPS LCD डिस्प्ले फुल HD+ रिजोलुसनको साथ छ। यसको आस्पेक्ट रेशियो २०: and हो र यसले Hz ० हर्ट्ज रिफ्रेस रेट दिन्छ। स्मार्टफोनमा MP एमपी सेल्फी क्यामेराको साथ पंच होल प्यानल छ। स्मार्टफोनमा ट्रिपल क्यामेरा प्रणाली छ र मुख्य सेन्सर ५० एमपी एआई क्यामेरा हो।

टेक्नो स्पार्क 8P को अन्य सुविधाहरु

TECNO Spark 8P MediaTek Helio G70 SoC द्वारा संचालित 4GB RAM र 256GB सम्म आन्तरिक भण्डारण संग जोडिएको छ। स्मार्टफोनमा ४ जी कनेक्टिभिटीको साथ डुअल नानो सिम सपोर्ट छ। १०,००० एमएएच ब्याट्री १०W चार्जिंग सपोर्टको साथ प्याक गर्दछ। यो बक्स बाहिर एन्ड्रोइड ११ मा चल्छ।

TECNO ले भर्खरै TECNO Camon १ series श्रृंखला को सुरुवात गरेको छ र यो एक 8.8 इन्च पंच होल डिस्प्ले संग आउँछ। दुबै फास्ट चार्जिंग टेक्नोलोजी को समर्थन संग एक 5,000mAh ब्याट्री प्याक। Camon 18 MediaTek Helio G88 SoC द्वारा संचालित छ र Camon 18P Helio G96 चिपसेट द्वारा संचालित छ।