मेष: तपाईको दिन उत्साहले भरिएको छ। तपाइँ परिवारका सदस्यहरु संग एक राम्रो समय बिताउनुहुनेछ। काममा राम्रो धन आर्जन हुनेछ। तपाइँको आर्थिक पक्ष बलियो हुनेछ। 

वृष: कार्यक्षेत्रमा तपाईको दिन लाभदायक साबित हुनेछ। तपाइँ सबै संग एक मीठो व्यवहार हुनेछ। ब्यापार ब्यवसायमा लाभदायक स्थिति रहनेछ। जनताले सम्मान पाउनेछन्। तपाइँ पनि काम मा तपाइँको वरिष्ठ बाट प्रशंसा पाउनुहुनेछ। तपाइँको सबै काम सफल हुनेछ।

मिथुन: भाग्यले पूर्ण समर्थन गर्दैन, तर तपाइँ कुनै अदालत सम्बन्धी मामिलामा केहि राहत पाउन सक्नुहुन्छ। तपाइँ उत्साहले भरिपूर्ण देखिनुहुनेछ। भाग्य तपाईको साथमा छ, काममा उत्साह रहनेछ।

कर्कट: कार्य क्षेत्रमा राम्रो सफलता मिल्नेछ। तपाइँको पैसा सही काम मा खर्च गरिनेछ। विद्यार्थीहरु परीक्षा मा राम्रो प्रदर्शन गर्नेछन् तर डर उनीहरुको दिमागमा रहनेछ। शिक्षा प्राप्त गर्न को लागी तपाईको दिन राम्रो छ। मेहनत अनुसार सफलता मिल्नेछ।

सिंह: तपाइँ आफ्नो परिवारको ख्याल राख्नुहुनेछ र उनीहरुको आवश्यकताहरु पूरा गर्ने प्रयास गर्नुहुनेछ। तपाइँ पनी परिवारका सदस्यहरु को लागी तपाइँको व्यस्त तालिका बाट समय निकाल्नुहुनेछ। उनीहरुसंग राम्रो समय बिताउनेछन्। तपाइँका साथीहरु तपाइँ पैसा को आपूर्ति पूरा गर्न मद्दत गर्नेछ।

कन्या: तपाइँ आफ्नो भाग्य को पूर्ण समर्थन प्राप्त हुनेछ। ब्यापार ब्यवसाय को लागी दिन राम्रो रहनेछ। दिनको राम्रो सुरुवात हुनेछ, भाग्यले साथ दिनेछ। भाइबहिनीहरु र साथीहरु संग आज धेरै समय बिताउने छ। भगवानको पूजा गर्नुहोस्, तपाइँ निश्चित रूप बाट मानसिक शान्ति पाउनुहुनेछ।

तुला: दिन सुखको साथ सुरु हुने छ। परिवार संग राम्रो समय बित्नेछ। काममा राम्रो धन आर्जन हुनेछ। पदोन्नति को संकेत छन्। त्यहाँ व्यापारीहरु को लागी लाभ को स्थिति हो। बिद्यार्थीहरु परीक्षा-प्रतियोगिता मा सफलता प्राप्त हुनेछन्।

वृश्चिक: तपाईको स्वास्थ्य बिग्रन सक्छ, जसको कारणले तपाई पूरै दिन बेचैनीमा बिताउनुहुनेछ। काममा कसैको सहयोगले लाभ मिल्नेछ। दिनको राम्रो सुरुवात हुनेछ। नयाँ उत्साह र उत्साह तपाइँ मा देखीनेछ।

धनु: तपाईं बेचैन महसुस गर्नुहुनेछ। तपाइँको खराब स्वास्थ्य तपाइँको बेचैनी को कारण हुनेछ। बिद्यार्थीहरुको मन पढाईमा लाग्दैन। काम गर्ने व्यक्तिहरु काम मा बाधाहरु बाट दुखी हुनेछन्। बिजनेस क्लास को लागी केहि सामान्य रहनेछ।

मकर: भाग्यको पूर्ण सहयोग प्राप्त हुने छ। जागिरमा पदोन्नतिको सम्भावना छ र कार्यक्षेत्रमा लाभको स्थिति रहनेछ। परिवार मा कुनै प्रकार को शुभ कार्यक्रम हुनेछ, तपाइँ यसमा भाग लिनुहुनेछ। पुरै दिन रमाइलो मा बित्ने छ।

कुम्भ: धन र धनको लागी तपाईको दिन धेरै महत्वपूर्ण रहनेछ। धन सम्बन्धी मामिलाहरु राम्रो हुनेछन्। तपाइँ आज तपाइँको पुरानो साथी संग कुराकानी गर्न सक्नुहुन्छ। मन प्रसन्न रहनेछ। भाग्य तिम्रो साथमा छ। आज काम मा तपाइँको प्रदर्शन राम्रो हुनेछ।

मीन: तपाइँ आफ्नो कार्यस्थलमा सबैलाई राम्रो व्यवहार गर्नुहुनेछ। तपाइँ समय समयमा तपाइँको सहकर्मीहरुको समर्थन पाउनुहुनेछ। तपाइँ राम्रो पैसा कमाउन सक्षम हुनुहुनेछ। पारिवारिक सुख राम्रो रहनेछ। बच्चालाई ध्यान दिनुहोस्।