मेष: तपाईको जीवनमा खुशी आउनेछ। तपाइँ तपाइँको प्रतिभा संग मानिसहरुलाई प्रभावित गर्नुहुनेछ। यदि तपाइँ बुद्धिमानीपूर्वक काम गर्नुहुन्छ, तब तपाइँ अतिरिक्त पैसा कमाउन सक्नुहुन्छ। समाज मा सक्रिय व्यक्तिहरु अरुलाई मद्दत गर्न रमाईलो हुनेछ।

वृष: भाग्यको सहयोग मिल्नेछ। केहि मानिसहरु तपाइँको उदारता मनपर्छ। धन आर्जन गर्ने अवसर मिल्नेछ। न्यायिक मामिलाहरु तपाईको पक्षमा हुनेछन्। काममा लागेका व्यक्तिहरु एक सहकर्मी संग विवाद हुन सक्छ, सावधान रहनुहोस्।

मिथुन: बुधबार मनपर्ने काम गर्नुहुनेछ। तपाइँ अरुलाई तपाइँको विचार संग सहमत बनाउन मा सफल हुनुहुनेछ। परिवारका बुढापाकाले धन आर्जन गर्न सक्नेछन्। समझ को कमी को कारण राम्रो अवसर गुम्न सक्छ। अध्ययनको सन्दर्भमा बिद्यार्थीहरुको दिमागमा नयाँ उर्जा आउनेछ।

कर्कट: यो एक विशेष दिन हो तपाइँ नाफा कमाउन को लागी। तपाइँ चाहेको काम पाउन खुसी हुनेछन्। धन लेनदेनमा सावधान रहनुहोस्। अदालत सम्बन्धी मामिलाहरुमा तपाईलाई लाभ हुनेछ। रोजगारीको दिशामा प्रगति हुनेछ। तपाइँको मन पूजा मा अधिक व्यस्त रहनेछ।

सिंह: दैनिक काममा सफलता मिल्ने सम्भावना छ। फोकस अरु बाट टाढा सार्नुहोस् र आफै मा अधिक ध्यान केन्द्रित गर्नुहोस्। तपाइँ अचानक कहीं बाट पैसा बनाउन सक्नुहुन्छ। जो निर्माण का काम कर रहे हैं, उनीहरु एक ठूलो लाभ प्राप्त हुनेछन्।

कन्या: कामको बोझ तपाईमाथि बढ्न सक्छ। व्यापार मा मार्केटि  सम्बन्धी काम मा आफ्नो उर्जा राख्नुहोस्। बलियो आर्थिक स्थिति को कारण, दिमाग जमीन, भवन र वाहन किन्न को लागी बनाइनेछ। वरिष्ठहरु तपाइँको केहि काम संग खुसी हुन सक्छन्।

तुला: दिन तपाईको लागी धेरै राम्रो नतिजा दिन जाँदैछ। मानिसहरुसंग तपाईको निकटता बढ्नेछ। क्षेत्र मा एक राम्रो विकल्प को लागी खोज पूरा हुनेछ। तपाइँ ब्यापार मा पाईने नयाँ सम्पर्क बाट लाभान्वित हुनेछ। युवाहरु प्रेम मा सफलता प्राप्त हुनेछ।

वृश्चिक: केहि मीठो खाए पछि मात्र घर । तपाइँको सफलता को स्तर अन्य मानिसहरु भन्दा उच्च हुनेछ। तपाइँ पैसा संग सम्बन्धित ठूला निर्णयहरु लाई सावधानीपूर्वक लिनु पर्छ। शैक्षिक कार्यमा तपाइँको रुचि बढ्नेछ।

धनु : तपाईको दिन राम्रो रहनेछ। तपाइँको काम एक नयाँ पहिचान प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। रणनीति बनाएर लगानी गर्नुहोस्, तपाइँ सफलता पाउनुहुनेछ। कीटनाशक को व्यापार गर्नेहरु लाई अधिक बिक्री हुनेछ। युवाहरु करियर को मामला मा केहि ठूलो सफलता प्राप्त गर्न सक्छन्।

मकर: बुधवार तपाईको लागी मध्यम रहनेछ। परिवारका सदस्यहरुको सहयोगमा, तपाइँ कुनै नयाँ काम शुरू गर्न सक्नुहुन्छ। व्यापार मा मार्केटि  सम्बन्धी काम गर्न को लागी अधिक महत्व दिनुहोस्। भौतिक स्रोतहरु को आयोजन मा खर्च हुन सक्छ।

कुम्भ: दिन तपाईको लागी राम्रो रहनेछ। कलात्मक कामहरु मा तपाइँको रुचि बढ्न सक्छ। पैसा लगानी को बारे मा धेरै गम्भीरतापूर्वक सोच्नेछन्। तपाइँ ब्यापार मा मुनाफा कमाउन को लागी एक अचानक यात्रा मा जान सक्छ।

मीन: बुधवार तपाईको लागी सामान्य रहनेछ । तपाइँ अचानक मौद्रिक लाभ प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। खेलौना ब्यापार गर्ने मानिसहरु लाभान्वित हुनेछन्। युवाहरु राम्रो रोजगारीको खोजीमा हुनेछन्। कार्यालय मा सहकर्मीहरु तपाइँलाई मद्दत गर्न को लागी तयार हुनेछन्।