मेष: माया र समझदारी  घरमा देखीनेछ। तपाइँ एक परियोजना अनुसन्धान मा काम गर्न सक्नुहुन्छ। व्यवसायीहरु इमान्दारिता संग काम गर्नु पर्छ। तपाइँ अदालत र अदालत को काम बाट छुटकारा पाउन सक्नुहुन्छ। तपाइँ आफ्नो जिम्मेवारी समय मा पूरा गर्न सक्षम हुनुहुनेछ। जोखिम र संपार्श्विक को काम बाट बच्नुहोस्।

वृषभ शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ। तपाइँ एक सम्मानित व्यक्तिको मार्गदर्शन पाउनुहुनेछ। लाभ को नयाँ बाटो देखीनेछ। साना प्रलोभनहरु बाट आफूलाई टाढा राख्न कोसिस गर्नुहोस्। तपाइँ एक सम्पत्ती को बारे मा गर्व महसुस गर्नुहुनेछ। लामो समयदेखि रोकिएका कुराहरु पूरा हुन थाल्नेछन्।

मिथुन: आफ्नो लागी समय निकाल्नु राम्रो हुनेछ। पारिवारिक सम्बन्ध आपसी विश्वास को सहयोग संग बलियो हुनेछ। शिक्षा क्षेत्र संग सम्बन्धित व्यक्तिहरुको लागी दिन शुभ रहेको छ। तपाइँको आय राम्रो हुनेछ। छिटो सफलता को खोजी मा अनुचित कार्यहरु लाई ध्यान नदिनुहोस्।

कर्कट: तपाइँ आफ्नो भनाई राख्ने मौका पाउनुहुनेछ। परिवारको कुनै सदस्यले तपाइँको प्रतिष्ठा बढाउनेछ। यो नयाँ बाटो र प्रगति को लागी विकल्प खोज्न आवश्यक छ। सोमबार सम्पत्ति व्यापारी को लागी अधिक लाभदायक छ। अत्यधिक खर्च नियन्त्रण गर्न कोसिस गर्नुहोस्।

सिंह: अरु के भन्दैछन् सुन्नुहोस्। अधिकारीहरु बाट विशेष मान्यता प्राप्त गरिनेछ। अर्कालाई दिइएको पैसा प्राप्त गर्न सकिन्छ। अनावश्यक खर्च कटौती गर्नुहोस्। कार्यस्थलमा तपाइँको पक्षमा परिवर्तन हुन सक्छ। तपाइँ कुनै पनि ठूलो कार्यक्रम मा साथीहरुको समर्थन पाउनुहुनेछ।

कन्या: सोमबार, तपाइँसँग धेरै कुराकानी हुनेछ, जसले तपाइँको दिमागलाई खुशी बनाउनेछ। जानकार र वरिष्ठ मानिसहरु संग काम गर्ने अवसर नभुल्नुहोस्। यस समयमा, व्यापारीहरु लाई धेरै सावधानी संग काम गर्न को लागी आवश्यक छ। आर्थिक मामलाहरु पक्ष मा हल गर्न सकिन्छ।

तुला: अन्य मानिसहरु संग राजनीति बाट बाहिर रहन कोसिस गर्नुहोस्। जोश र जोश केहि नयाँ प्रयास गर्न को लागी दिमाग मा देखीनेछ। यो खाना व्यापारीहरु को लागी एक राम्रो समय हो। विद्यार्थीहरु विशेषज्ञ शिक्षकहरु बाट मद्दत प्राप्त हुनेछ। कसैलाई धेरै विश्वास गर्नु तनाव दिन सक्छ।

वृश्चिक: तपाईंको उदार भावनाले मानिसहरुलाई धेरै प्रभावित पार्नेछ। तपाइँ नयाँ गहना अनलाइन किन्ने अवसर पाउन सक्नुहुन्छ। पैसा छिटो कमाउन को लागी गलत योजना मा पूंजी लगानी नगर्नुहोस्, सावधान रहनुहोस्। पढाई मा तपाइँको प्रदर्शन राम्रो हुनेछ। विवाहित सन्तानको सुख प्राप्त हुनेछ।

धनु : आफ्नो दिनचर्यामा परिवर्तन ल्याउने प्रयास गर्नुहोस्। यस समयमा आफ्नो शौक वा कौशल को कुनै पनि सान बनाउन प्रयास गर्नुहोस्। केहि नयाँ काम शुरू गर्न को लागी तपाइँको मन बनाउनेछ। आर्थिक काममा ध्यान दिएर मन शान्त रहनेछ। त्यहाँ पसल संग सम्बन्धित चिन्ता हुनेछ।

मकर: दिन नयाँ आशाको साथ सुरु हुनेछ। घर बाट काम गर्ने मानिसहरुको काम समय मा पूरा हुनेछ। अचल सम्पत्ति संग सम्बन्धित व्यक्तिहरु छुट प्रदान गर्न सक्छन्। ब्यापार मा कुनै पनी परिवर्तन गर्नु भन्दा पहिले, तपाइँ तपाइँको वरिष्ठहरु संग परामर्श गर्नु पर्छ। तपाइँ घरमा नयाँ पाहुनाहरु को आगमन को बारे मा जानकारी प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ।

कुम्भ: सानातिना कुरामा क्रोधित हुनबाट बच्नुपर्छ। एक विशेष मामला को बारे मा तपाइँको सोच परिवर्तन हुन सक्छ। उनीहरु अनलाइन व्यापार गर्छन्, उनीहरुले ब्यापार बृद्धि गर्न नयाँ योजना बनाउनु पर्छ। अब ठिक योजना फेरि शुरू गर्न को लागी सही समय हो।

मीन: तपाईको दिन राम्रो रहनेछ। तपाइँ काम मा आफ्नो प्रतिभा देखाउने मौका पाउनुहुनेछ। तपाइँ आय आर्जन गर्न को लागी केहि राम्रो अवसरहरु प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। नेटवर्किंग सामाजिक मोर्चा मा लाभदायक साबित हुनेछ। परिवारमा तपाइँको सकारात्मक व्यवहारले मानिसहरुलाई प्रभावित पार्नेछ।