• मेष
  धन र धन को लागी शनिवार धेरै महत्वपूर्ण हुनेछ। धन सम्बन्धी मामिलाहरु राम्रो हुनेछन्। तपाइँ तपाइँको पुरानो साथी संग कुराकानी गर्न सक्नुहुन्छ। मन प्रसन्न रहनेछ। चतुराई देखाएर, तपाइँ कार्यहरुमा सफल हुनुहुनेछ। अत्यधिक क्रोधले समस्या बढाउनेछ।
 • वृष

  कार्यक्षेत्रमा शनिवार तपाईको लागी लाभदायक साबित हुनेछ। तपाइँ सबै संग एक मीठो व्यवहार हुनेछ। ब्यापार ब्यवसायमा लाभदायक स्थिति रहनेछ। जनताले सम्मान पाउनेछन्। तपाइँ पनि काम मा तपाइँको वरिष्ठ बाट प्रशंसा पाउनुहुनेछ। पदोन्नति पनि हुन सक्छ।
 • मिथुन   

  तपाइँ पनी परिवारका सदस्यहरु को लागी तपाइँको व्यस्त तालिका बाट समय निकाल्नुहुनेछ। उनीहरुसंग राम्रो समय बिताउनेछन्। तपाइँका साथीहरु तपाइँ पैसा को आपूर्ति पूरा गर्न मद्दत गर्नेछ। विद्यार्थीहरु परीक्षा आदि मा सफलता प्राप्त गर्न जाँदैछन्।
 • कर्कट
  तपाइँको स्वास्थ्य बिग्रन सक्छ, जसको कारण तपाइँ आफ्नो पूरा दिन बेचैनी मा बिताउनुहुनेछ। काममा कसैको सहयोगले लाभ मिल्नेछ। भाग्यले साथ दिनेछ। तपाइँ प्रगति प्राप्त गर्न कडा मेहनत गर्नुहुनेछ।
 • सिंह 

  तपाइको दिन शुभ रहनेछ। तपाइँ काम मा आफ्नो प्रतिभा देखाउने मौका पाउनुहुनेछ। तपाइँ आय आर्जन गर्न को लागी केहि राम्रो अवसरहरु प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। नेटवर्किंग सामाजिक मोर्चा मा लाभदायक साबित हुनेछ। परिवारमा तपाइँको सकारात्मक व्यवहारले मानिसहरुलाई प्रभावित पार्नेछ।
 • कन्या 

  भाग्य पूरै साथ दिइने छैन, तर यदि तपाइँसँग कुनै अदालत सम्बन्धी मामिलाहरु छन्, तब तपाइँ उनीहरु मा केहि राहत पाउन सक्नुहुन्छ। शनिवार, आफ्नो बुद्धि र चतुराई देखाउँदै, तपाइँ सजीलै आफ्नो कार्यहरु पूरा हुनेछ।
 • तुला   

  माया र समझ घर मा देखीनेछ। तपाइँ एक परियोजना अनुसन्धान मा काम गर्न सक्नुहुन्छ। व्यवसायीहरु इमान्दारिता संग काम गर्नु पर्छ। तपाइँको मायालु लाई तपाइँको शब्दहरु लाई व्याख्या गर्न मा केहि कठिनाई हुन सक्छ।
 • वृश्चिक 

  अरु के भन्दैछन् सुन्नुहोस्। अधिकारीहरु बाट विशेष मान्यता प्राप्त गरिनेछ। शनिबार अर्कोलाई दिइएको पैसा फिर्ता प्राप्त गर्न सकिन्छ। अनावश्यक खर्च कटौती गर्नुहोस्। जीवनसाथी संग केहि नयाँ योजना बनाउनेछन्। जो कोहि परोपकार गर्न सक्छन्।
 • धनु

  तपाइँ साना साना कुराहरुमा क्रोधित हुन बाट बच्नु पर्छ। यदि तपाइँ अनलाइन व्यापार गर्नुहुन्छ, तब नयाँ योजनाहरु यसलाई बढाउन को लागी बनाउनु पर्छ। तपाइँ बच्चाहरु संग खुशी को पल बिताउनुहुनेछ। सम्बन्ध मा केहि नयाँ ताजापन को अनुभव हुनेछ।
 • मकर 

  अन्य मानिसहरु संग राजनीति बाट बाहिर रहन को लागी प्रयास गर्नुहोस्। जोश र जुनून केहि नयाँ प्रयास गर्न को लागी दिमाग मा देखीनेछ। यो खाना व्यापारीहरु को लागी एक राम्रो समय हो। विद्यार्थीहरु विशेषज्ञ शिक्षकहरु बाट मद्दत प्राप्त हुनेछ।
 • कुम्भ   

  शनिबार क्षेत्र मा राम्रो सफलता मिल्नेछ। तपाइँको पैसा सही काम मा खर्च गरिनेछ। विद्यार्थीहरुले परीक्षामा राम्रो प्रदर्शन गर्नेछन् तर मनमा डर रहनेछ। तपाइँ तपाइँको शत्रुहरुलाई तपाइँ मा हावी हुन दिनुहुन्न, तर तपाइँ उनीहरुलाई पराजित गर्न मा सफल हुनुहुनेछ।
 • मीन 

  शुभ समाचार पाउनुहुनेछ। तपाइँ एक सम्मानित व्यक्तिको मार्गदर्शन पाउनुहुनेछ। लाभ को नयाँ बाटो देखीनेछ। साना प्रलोभनहरु बाट आफूलाई टाढा राख्न कोसिस गर्नुहोस्। तपाइँ एक सम्पत्ती को बारे मा गर्व महसुस गर्नुहुनेछ।