आज बलिउडका खिलाडी कुमार (अक्षय कुमार जन्मदिन) को जन्मदिन हो। तर उसले कहिल्यै सपनामा सोचेको थिएन कि उसको जन्मदिन आउनेछ जब उसको आमा एक दिन पहिले उसलाई छोडेर जान्छ। अक्षय कुमारकी आमा अरुणा भाटियाले September सेप्टेम्बर बुधबार अन्तिम सास लिएकी थिइन्। केही दिन अघि उनको स्वास्थ्य बिग्रिएपछि उनलाई आईसीयूमा भर्ना गरिएको थियो। जब उनी आफ्नी आमाको अवस्थाको बारेमा थाहा पाए, अक्षय कुमार पनि ब्रिटेनमा शूटिंग छोडेर मुम्बई फर्किएका थिए। आज, उनको जन्मदिनको अवसरमा, अक्षय कुमारले आफ्नी आमाको सम्झनामा एक नदेखेको तस्वीर साझा गरेका छन्। जसको साथ उनले एक भावनात्मक कुरा भनेका छन्।

अभिनेताले आफ्नी आमासँग इन्स्टाग्राममा एउटा तस्वीर सेयर गरे। जसमा अरुणा भाटिया उनको गालामा चुम्बन गरीरहेकी छिन्, जबकि अक्षय पनि आँखा बन्द गरी आफ्नी आमाको नजिक बसेर मुस्कुराइरहेको देखिन्छ। यस तस्वीरको साथ अक्षयले क्याप्शनमा लेखेका छन् – ‘यस्तो कहिल्यै सोचेको थिइनँ, तर म पक्का छु कि आमाले मलाई अर्को संसारबाट जन्मदिनको शुभकामना दिदै हुनुहुन्छ! तपाइँको समवेदना र शुभकामना को लागी सबैलाई धन्यवाद। जीवन चलिरहेछ ‘।