featured-news

लमजुङ जिल्लाकै सर्वा्धिक पुरस्कार राशि रहेको त्रिवेणी कप फुटबल प्रतियोगिता पुस दोस्रो सातादेखि हुने भएको छ । रु तीन लाख नगद पुरस्कार रहेको प्रतियोगिता पुस १२ गतेदेखि शुरु हुने क्लबले सदरमुकाम बेँसीशहरमा पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराएको हो । बेँसीशहरको त्रिवेणी रंगशालामा हुने प्रतियोगिताको विजेतालाई नगद रु तीन लाख, उपविजेतालाई रु एक लाख ५० हजार पुरस्कार दिइने बताइएको छ । यस्तै सेमीफाइनल उपविजेता दुई समूहलाई नगद रु ५०/५० हजार प्रदान गरिने आयोजक त्रिवेणी युवा क्लबका अध्यक्षले   बताए । यसैगरी अध्यक्षका अनुसार सर्वा्धिक गोलकर्ता र सर्वोकृष्ट खेलाडीलाई नगद रु १५/१५ हजार, अनुशासित टिमलाई रु १० हजार र प्रमाणपत्र प्रदान गरिने गुरुङले बताए । विगत २६ वर्षदेखि त्रिवेणी युवा क्लबले त्रिवेणी प्रतियोगिता गर्दै आएको छ । प्रतियोगिताको उपाधि कुखुराको भालेबाट शुरु गरेको क्लबले गत वर्षबाट रजतजयन्ती मनाएसँगै यो क्षेत्रको सबैभन्दा ठूलो पुरस्कार राशि बनाएको हो ।вордстат яндекс россиядобавитьгугл директбиткоиновкак делать профессиональный макияж в домашних условияхперевозка грузов из европы