फेसबुक स्मार्टवाच फेसबुक फेसवाचले पहिलो पटक यस्तै धेरै सुविधाहरू प्राप्त गर्नेछ जुन अहिलेसम्म कुनै स्मार्टवाचमा दिइएको छैन। यसमा क्यामेरा र सोशल मिडियामा पहुँच कल गर्नबाट पाउन सकिन्छ।

फेसबुकको पहिलो स्मार्टवाच अर्को बर्ष जून महिनामा सुरूवात हुनेछ। तर लन्च हुनु अघि पनि फेसबुकको पहिलो स्मार्टवाचको बारेमा धेरै चर्चा हुन्छ। भनिन्छ कि फेसबुकको स्मार्टफोनको सुरुवात पछि, स्मार्टफोनको आवश्यकता समाप्त हुन्छ? यो किनभने फेसबुक स्मार्टवाचसँग स्मार्टफोनको सबै आवश्यक सुविधाहरू छन्। पहिलो पटक, त्यस्ता धेरै आश्चर्यजनक सुविधाहरू फेसबुक स्मार्टवाचमा उपलब्ध हुनेछन्, जुन अहिलेसम्म कुनै स्मार्टवाचमा दिइएको छैन। यसमा क्यामेरा र सोशल मिडियामा पहुँच कल गर्नबाट पाउन सकिन्छ। यद्यपि फेसबुकको पक्षमा स्मार्टवाचको सुविधाहरूको बारेमा कुनै टिप्पणी गरिएको छैन।

यहाँ फेसबुक स्मार्टवाच को सुविधाहरु छन्

समाचार न्यूज पोर्टल द भर्जको रिपोर्टका अनुसार फेसबुक स्मार्टवाचमा एक अद्वितीय प्रदर्शन दिइनेछ जुन डुअल क्यामेरा सेटअपको साथ आउँनेछ। यो प्रदर्शन स्मार्टवच बाट अलग गर्न सकिन्छ। यसको मद्दतमा, फोटो खिच्नदेखि भिडियो क्याप्चर गर्न। स्मार्टवचको साथमा फेसबुक, इन्स्टाग्राम जस्ता सामाजिक मिडिया प्लेटफर्महरूमा यसलाई साझेदारी गर्न पनि विकल्प हुनेछ। स्मार्टवाचको अगाडि क्यामेरा हुनेछ, जहाँबाट भिडियो कल गर्न सकिन्छ। यो क्यामेरा p १०८० पिक्सेल स्वत: फोकसको साथ आउँनेछ। स्मार्टवाच एक स्टेनलेस स्टील फ्रेमको साथ आउँनेछ। यस स्मार्टवाचलाई कालो, सेतो र गोल्ड तीन विकल्पमा प्रदान गर्न सकिन्छ।