बंगाली अभिनेत्री र टीएमसी सांसद नुसरत जहान आफ्नो गर्भावस्था र पति निखिल जैनसँग सम्बन्ध बिगार्दा खबरमा छन। उनको बयान जुन माथिबाट आयो त्यसले मान्छेहरूको होश उडाउँदैछ। उनीहरूको विवाहलाई अवैध भनेर वर्णन गर्दै उनले भने कि उनलाई सम्बन्धविच्छेदको आवश्यकता पर्दैन। यसैबीच, अब नुसरत जहानको अनुहार पनि खबरमा आउँदैछ। नुसरत जहांको नाम अभिनेता यश दास गुप्तासँग सम्बन्धित छ। हामी तपाईंलाई बताउँछौं यश दास गुप्ता को हुन्।

Nusrat Jahan Yash Das Gupta relationship rumors

यश दास गुप्ता एक लोकप्रिय अभिनेता हो।
यश दास गुप्ता लोकप्रिय अभिनेता हो
यश दास गुप्ता बंगाल फिल्म उद्योग को एक लोकप्रिय अभिनेता हो। यस बर्षमा सम्पन्न पश्चिम बंगाल विधानसभा चुनावमा यशदास बीजेपीमा सामेल भए। साथै, उनले चुनाव पनि लडे तर उनी चुनाव गुमाए।

Yash Das Gupta worked in TV show

 

नुसरत जहाँ सम्बन्धित यश दासको बयान
यश दास गुप्ता र नुसरत जहान
चुनावमा यश दासको नाम नुसरत जहानसँग सम्बन्धित थियो। यश दास गुप्ता र नुसरतसँग राजस्थान जाने कुरा जब प्रकाशमा आयो तब यो कुरा झनै चर्को भयो। यस्तो अवस्थामा, मानिसहरूले भन्न थाले कि नुसरत यशदसलाई डेट गर्दैछन्।