बिग बाेस:राखी सावंत ४२ बर्षकी भएकी छिन् तर पनि उनी आफूलाई फिट राख्छिन् र कामका लागि धेरै सक्रिय छिन्।राखी सावंतले आफ्नो कपडा उतार्दै एक अनौंठो कसरत , मानिसहरूले भने – केहि कपडा लगाएको भएनि हुने

बलिउड अभिनेत्री राखी सावंतको एक भिडियो इन्स्टाग्राममा धेरै शेयर भइरहेको छ। भिडियोमा राखी सावंत एक हेन्ड स्ट्यान्ड गरिरहेको देखिन्छ। यद्यपि उनले यसमा दुई व्यक्तिको सहयोग लिइरहेकी छन्, तर राखीको यो कसरत भिडियो प्रशंसकहरूको लागि उपहार हो। स्पोर्ट्स ब्रा, भित्री पोशाक र मोजा लगाएर राखी सावन्त वर्कआउट गरिरहेको देखिन्छ।

Bigg Boss: कपड़े उतारकर Rakhi Sawant ने किया अजीब वर्कआउट, लोग बोले- कुछ पहन तो लेतीं

राखी सावंत ४२ वर्षको उमेरमा पनि फिट छन्
राखी सावंत ४२ बर्षकि भइन, तर  पनि उनी आफूलाई फिट राख्छिन् र कामको मोर्चामा धेरै सक्रिय छिन्। बलिउडको नाटक क्वीन कहलाइनेकी राखी सावन्तले आफ्ना बयानका कारण चर्चामा बनी रहनुभएको छ। नर्तकको रूपमा आफ्नो अभिनय गरिरहेकी राखीले पनि फिल्ममा हात मिलाएकी छिन्।