भारतिय टिभी कार्यक्रम ‘अनुपमा’ यी दिनहरूमा जोसका साथ चलिरहेको छ। धारावाहिकमा मुख्य भूमिका खेलेकी रुपाली गांगुलीको कथालाई मानिसहरूले मन पराइरहेका छन्। यद्यपि धारावाहिकको ट्र्याक अनुसार अनुपमा आफ्नो पति वनराजबाट सम्बन्धविच्छेद भएकी छिन्, तर वास्तविक जीवनमा अनुपमा उर्फ ​​रुपाली गांगुलीको श्रीमान् उनको मनमोहक प्रेम गर्छन् र उनको लागि केही गर्न सक्छिन्।

People Favourite Show Anupamaa
व्यक्तिको मनपर्ने शो ‘अनुपमा’

टिभी धारावाहिक ‘अनुपमा’ ले आज मानिसहरुको दिलमा एक विशेष स्थान राखेको छ। यस धारावाहिकको हरेक चरित्र मान्छेको दिमागमा बस्यो र मानिसहरूले अनुपमा अर्थात रुपाली गांगुलीको मुख्य अभिनेत्रीलाई सबैभन्दा बढी प्रेम दिन्छन्। प्रशंसकले अनुपमाको एक साधारण गृहिणीको चरित्र मन पराउँछन्।

Rupali Ganguly Husband Is Supportive

रुपालीको श्रीमान सहयोगी हुनुहुन्छ

टिभी कार्यक्रम ‘अनुपमा’ मा देखाईएको छ कि उनका पति वनराज एक चिया छन् तर वास्तविक जीवनमा रुपालीको पति धेरै मिलनसार छन्। रुपालीको पतिले उनलाई धेरै माया गर्छन् रसाथ सहयाेग गर्दछन्।