रणबीर कपूरको अनस्क्रिन प्रेमिका एभलीन शर्माले गोप्य रूपमा विवाह गरी। उनले आफ्नो लामो समयको प्रेमी तुषान भिंडीलाई आफ्नो जीवन साथी बनाएकाे खबर बाहीरिएकाे छ।

 

Evelyn Sharma ने बॉयफ्रेंड Tushan Bhindi संग रचाई गुपचुप शादी, एक-दूसरे की बाहों में नजर आया जोड़ा

बलिउड अभिनेत्री एवलिन शर्माले गोप्य रूपमा विवाह गरी। यामी गौतमको मार्ग अनुसरण गर्दै एभलीन शर्मा वेडिंगले आफ्नो विवाहको फोटोहरू सोशल मीडियामा प्रत्यक्ष साझेदारी गरिन्। प्रशंसकहरु अभिनेत्री को तस्वीरहरु देखेर एकदम छक्क छन्।

गोप्य रूपमा विवाह

‘ये जवानी है दीवानी’ फिल्ममा रणबीर कपूरको बिरूद्ध देखीकी अभिनेत्री एवलिन शर्माले लामो समयको प्रेमी तुषान भिंडीलाई आफ्नो जीवनसाथी बनाएकी छिन्। उसले आफैंले विवाहको फोटो सोशल मीडियामा साझेदारी गरेको छ, जुन पछि प्रशंसकहरूले उनलाई बधाई दिएका छन्। हामी तपाईंलाई बताउन चाहन्छौं, एभलीन शर्माले केही दिन अघि अष्ट्रेलियाको सर्वश्रेष्ठ तुषान भिंडीसँग सगाईको घोषणा गर्नुभयो।  दुबै एक अर्कालाई लामो समयदेखि डेट गरिरहेका थिए।

Evelyn Sharma on stereotypes in Bollywood: Ten years and 15 films later,  people still think I won't be able to deliver my dialogues in Hindi |  Entertainment News - Hindustan Times

ब्राइडल लुकमा सुन्दर
एभलीन शर्मा ब्राइडल लुकले विवाहको तस्वीर सोशल मीडिया प्लेटफर्ममा साझा गरेको छ, जसमा उनी दुलहीको गाउनमा देखिन्। उसले यसको क्याप्शनमा लेखेको छ – ‘सँधै’ एक साथ इमोजीको साथ। भनिन्छ कि कोरोना भाइरस महामारीको कारण, यो एक निजी समारोह थियो, जसमा केवल नजिकका व्यक्तिहरू मात्र उपस्थित थिए।EXCLUSIVE: Evelyn Sharma gets engaged, calls it a 'dream come true!' |  Hindi Movie News - Times of India