स्मार्टफोन निर्माता कम्पनी नोकियाले जून ११ मा नयाँ फोन बजारमा ल्याउदै छ। कम्पनीले यस फोनको नाम नोकिया सी २० प्लस राखेको छ। एचएमडी ग्लोबलले यो जानकारी चिनियाँ माइक्रोब्लगिंग वेबसाइट वीबोमा साझेदारी गरेको छ। यो नयाँ कम्पनीको नोकिया C20 को अपग्रेड फोन हुन सक्छ। नोकिया सी २० प्लसको प्रक्षेपण मिति घोषणा गर्दै कम्पनीले एक टीजर छवि सार्बजनिक गरेकाे छ जुन फोनले दोहोरो रियर क्यामेरा देखाउँदछ। यस फोनका अन्य विशिष्टताहरूले  जानकारी दिन्छ कि यो एक प्रविष्टि-स्तर स्मार्टफोन हुनेछ।
नोकिया सी २० प्लस ५००० एमएएच ब्याट्री जुन ११ तारिखदेखि सुरू गर्दै छ, यो बजेट दायरामा तोकिन्छ

nokia

 

नोकिया सी २० प्लसको विशिष्टता
एचएमडी ग्लोबल द्वारा साझा गरिएको टिजर छविमा, डुअल रियर क्यामेरा सेटअप नोकिया सी २० प्लस फोनको पछाडिको प्यानलमा छ। स्मार्टफोनको रियरमा टेक्सचर हुनेछ जुन कम्पनीको नोकिया C20 र नोकिया C10 स्मार्टफोनसँग मिल्दोजुल्दो छ। यस बाहेक, चित्रले यो पनि देखायो कि फिंगरप्रिन्ट सेन्सर नोकिया सी २० प्लस फोनमा उपस्थित हुँदैन। फोनमा ३.५ mm काे हेडफोन ज्याक दिन सकिन्छ जुन शीर्षमा अवस्थित हुनेछ। एचएमडी ग्लोबलले फोनको हार्डवेयर जानकारी सार्वजनिक गरेको छैन। यद्यपि, भर्खर फोनसँग सम्बन्धित स्पेसिफिकेसनहरू अनलाइन चुहावट भएकाे बताइएकाे छ। यो विश्वास छ कि यस फोनमा,५००० mAh ब्याट्री दिन सकिन्छ।