एक नेपली कुर्ता जस्तो देखिने कुर्तकाे मल्य सुन्दै चकित पार्रने खाले छ। जसकाे मुल्य सुन्नुभयाे भने तपाइ लाइ बिश्वास नलाग्न सक्छ।   विश्व प्रसिद्ध गुच्ची ब्रान्डले लिनेन कफतान बिक्रीमा राखेको छ, । उसले यसको मूल्य रू१ लाख  ६० हजार देखि रू  ४ हजारकाे बीचमा राखेको छ। यो दर कार्ड मेमाे बनाउने बित्तिकै, यो सामाजिक सञ्जाल र मिडिया मा भाइरल हुँदैछ।

यो  कुर्ताको मूल्य लाखौंमा छ, प्रयोगकर्ताहरूका टिप्पणीहरू पढ्दा तपाईंलाई हाँसाउन सक्छ।
कुनै शंका छैन कि एक पटक ब्रान्ड ट्याग भएपछि सामान्य देखिने चीजहरूको मूल्य पनि धेरै हुन्छ। कहिलेकाँही १०० रुपैयाँमा कुराहरु लाखौंमा भेटिन्छन् भर्खरै, विश्व प्रसिद्ध इटालियन फेसन ब्रान्ड गुच्ची सोशल मिडिया प्रयोगकर्ताहरूको लक्ष्यमा आएको छ।
Viral Photo: लाखों में है इस भारतीय कुर्ते की कीमत, यूजर्स के कमेंट पढ़कर हंसते-हंसते पेट फूल जाएगा

वास्तवमा गुच्चीले लिनेन काफ्तान बेच्दैछ जुन नेपाली पारम्परिक कुर्ति जस्तो देखिन्छ।

यस्तो महँगो कुर्ताले होश उडायो

चर्चित ब्रान्ड गुच्चीले कफतानको नाममा भारतीय बजारमा कुर्ता बिक्रीको लागि राखेको छ। काफ्तान एक प्रसिद्ध पोशाक हो जुन साधारणतया एशियाई देशहरूमा लगाइन्छ, जुन नेपाली कुर्ताको सम्झना दिलाउँछ। यो लिनन काफ्तानको मूल्य लाखौंमा राखिएको छ। इटालीमा निर्मित, यस कपडाको कफतानको घाँटी र आस्तीनमा फूलहरू कढ़ाई छ।

मानिसहरूले वास्तविक मूल्य बताए
यस कुर्ताको फोटो सोशल मिडियामा धेरै भाइरल भइरहेको छ। व्यक्ति यसलाई विभिन्न तरीकाले प्रतिक्रिया गर्दैछन्। धेरै जसो प्रयोगकर्ताहरू भन्छन कि यो कुर्ता सजिलै १ हजार भन्दा कममा उपलब्ध हुनेछ। व्यक्तिहरू यो गुच्ची दर कार्ड देखेर धेरै छक्क परेका छन् र उनीहरूले आफ्नो लक्ष्यमा ब्रान्ड लिएका छन्।