फागुन २९ गते हुन लागेको राष्ट्रपति निर्वाचन अब औपचारिकतामा मात्र सीमित भइसकेको भए पनि निर्वाचन आयोगले रमाइलो गरिरहेको छ। बुधबार उम्मेदवारको मनोनयन दर्ता भएसँगै आयोगले एउटा विज्ञप्ति पठायो- निर्वाचन आचार संहिता लागू भयो भनेर। प्रदेश सभा र संघीय संसदका सदस्यहरुले मात्र मतदान गर्न पाउने भए पनि यसमा आम चुनावकै जस्तो प्रक्रिया अपनाइएछ। अनि यो आचार संहितामा छ चाहिँ के त भनेर खोजिहेर्दा त रमाइलो पो भेटियो।

आचार संहिता संशोधन गरेर राष्ट्रपति र उपराष्ट्रपतिको निर्वाचनका विषय थपिएको रहेछ। राष्ट्रपतिका उम्मेदवारहरुले चार लाखसम्म खर्च गर्न पाउने भनेर त यसअघि नै तोकिसकिएको थियो।  त्यसमा लेखिए अनुसार उम्मेदवारले  प्रचारका लागि चार वटा चार  पाङ्ग्रे हलुका गाडी र चार वटा मोटरसाइकल प्रयोग गर्न पाउने रे।

लौ अब मोटरसाइकल चढेर विद्या भण्डारीलाई राष्ट्रपतिमा भोट दिउँ भनेर कहिले आउने होलान् त मान्छे !

अनि अझ टिभी र रेडियोमा कम्तिमा एक घण्टाको अन्तरालमा २४ घण्टामा बढीमा चार पटक र एक पटकमा बढीमा एक मिनेटसम्म विज्ञापन बजाउन पाउन रहेछ।

पत्रिकामा प्रचारको विज्ञापन छाप्दा कुनै एउटा पत्रिकामा प्रत्येक दिन बढीमा ७ इञ्च X ७ इञ्चसम्मको आकारमा छाप्न पाउने रहेछ।

транспортные услуги перевозки грузоввложенности уровень страниц на сайтелобановский александр женаэто продвижениеклиники позвоночника мюнхена германиямаркетинговый аудит предприятия