भर्जिनिया वालमार्ट स्टोरमा सामूहिक गोलीबारी: अमेरिकामा फेरि एक पटक सामूहिक फायरिङको घटना सार्वजनिक भएको छ। अन्धाधुन्ध गोलीबारीको यो घटना यस पटक भर्जिनियाको वालमार्ट स्टोरमा भएको छ । यस गोलीबारीमा हालसम्म कम्तीमा १० जनाको मृत्यु भएको बताइएको छ । स्थानीय प्रहरीका अनुसार मंगलबार राति एक व्यक्ति अचानक पसलमा प्रवेश गरी गोली चलाउन थालेका छन् । तर, सूचना पाएलगत्तै प्रहरी घटनास्थल पुग्यो र केही समयपछि आक्रमणकारी मृत फेला परेको थियो ।

घटना मंगलबार राति करिब १०ः१२ बजे भएको हो

प्रहरीका अनुसार मंगलबार राति करिब १०ः१२ बजे प्रहरीलाई वालमार्ट भित्र गोली चलेको खबर प्राप्त भएको थियो । त्यसपछि तत्कालै प्रहरी टोलीले पसललाई घेरा हाल्यो । टोली भित्र पसेपछि गोली चलाउने व्यक्तिको मृत्यु भइसकेको थियो । गोली हानाहानमा १० जनाको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । यद्यपि यो संख्या पनि बढ्न सक्छ। सोही क्रममा गोली प्रहार गर्नेले आफैंलाई गोली हानेर प्रहरीको गोली लागेर मारेको हो भन्ने खुल्न सकेको छैन । आक्रमणकारीले प्रहरीमाथि गोली नहानेको प्रहरीले जनाएको छ । वालमार्टले पनि गोली प्रहारको यो घटनाप्रति दुःख व्यक्त गरेको छ । एक आधिकारिक विज्ञप्ति जारी गर्दै कम्पनीले भनेको छ, “अमेरिकी स्टोरमा भएको घटनाले हामी स्तब्ध भएका छौं।”