महिन्द्रा सेन्चुरो रकस्टार: महिन्द्राको यो बाइकको लुक निकै प्रभावशाली छ। लुकसँगै यसको मूल्यले पनि तपाईंलाई आकर्षित गर्न सक्छ। महिन्द्रा सेन्चुरो रकस्टारको मूल्य करिब ४९ हजार रुपैयाँ रहेको छ । यस मोटरसाइकलमा १०६.७ सीसी इन्जिन दिइएको छ 

Hero HF Deluxe IBS i3s: यो बाइकको प्रारम्भिक मूल्य मात्र रु ३९,००० हो। निष्क्रिय स्टार्ट-स्टप प्रणाली भएको यो मोटरसाइकल धेरै किफायती साबित हुनेछ किनकि यदि तपाईको बाइक लामो समयसम्म ट्राफिकमा पार्क गरिएमा यसको इन्जिन स्वतः बन्द हुनेछ। 

टिभिएस स्पोर्टः यो बाइकको प्रारम्भिक मूल्य पनि लगभग ३९,००० रुपैयाँ छ। ९९.७ सीसी इन्जिन भएको टिभिएस स्पोर्ट बाइकमा तपाईंलाई पाँच स्टेज एडजस्टेबल रियर सस्पेन्सनको सुविधा दिइएको छ । 

Bajaj CT 100 KS: यो प्रसिद्ध बाइकको मूल्य रु ३२,००० छ। यो बाइक हेर्न धेरै सरल छ तर यसको फिचर्स अचम्मको छ र सबैभन्दा राम्रो कुरा यो हो कि तपाईले यो बाइकलाई धेरै कम बजेटमा आफ्नो नाम बनाउन सक्नुहुन्छ।

Bajaj Platina ES 100: बजाज भारतमा सधैं भरपर्दो र किफायती ब्रान्ड भएको छ। १०२ सीसी इन्जिन भएको बजाज प्लाटिना ईएस १०० को मूल्य करिब ४७,००० रुपैयाँ छ। तपाईले यो बाइक यति सस्तोमा किन्न सक्नुहुन्छ। जुन कुराले नेपाली बजारमा पनि प्रत्यक्ष प्रभाव पारेको देखिन्छ।