भारतमा सबैभन्दा छिटो बढ्दो जीवनशैली इलेक्ट्रोनिक्स ब्रान्डहरू मध्ये एक, पेबल,अब एलाइड ट्रेड लिंक इन्टरनेशनल प्रालिसँगको साझेदारीमा नेपालमा उपलब्ध हुने भएको छ। भारतमा, पेबल सबैभन्दा धेरै बिक्री हुने स्मार्ट पहिरन योग्य ब्रान्डहरू मध्ये एक हो, तिनीहरूका नवीनतम स्मार्ट घडीहरू फिटनेस ट्र्याकरहरू चाँडै नै नेपालका सबै रिटेल स्टोरहरू अनलाइन पोर्टलहरूमा उपलब्ध हुनेछन्। स्मार्ट घडीहरूको साथसाथै, तिनीहरूको उच्च गुणस्तरको TWS इयरपडहरू, स्पिकरहरू, अन्य सामानहरू पनि 9 मे 2022 देखि उपलब्ध हुनेछन्।

साझेदारी विस्तारका बारेमा बोल्दै पेबलका सहसंस्थापक कोमल अग्रवालले भने, ‘हामी नेपालमा उपस्थित हुन पाउँदा खुसी छौं। हाम्रो ब्रान्डको आदर्श वाक्य सधैं सबैका लागि अत्याधुनिक प्रविधि उपलब्ध गराउने हो नेपालमा हाम्रो विस्तार त्यसतर्फ एक कदम अगाडी बढेको छ।

एलाइड ट्रेड लिंक इन्टरनेशनल प्रालिका मार्केटिङ म्यानेजर राजेन्द्र रोक्काले भने, पेबल भारतमा एक धेरै राम्रोसँग मान्यता प्राप्त ब्रान्ड हो गुणस्तरीय उत्पादनहरू एकदमै राम्रो अनुभव प्रदान गर्ने उनीहरूको प्रयास हो जुन कुराले हामीलाई तिनीहरूसँग साझेदार गर्न इच्छुक बनायो । हामी खुसी छौं, पेबल अन्ततः नेपालमा छ र हामीले यहाँबाट कुनै पनि पेबल उत्पादन किन्न सक्छौं।

भारतमा, पेबलले भर्खरै तीनवटा नयाँ स्मार्टवाचहरू लन्च गरेको – Cosmos Pro, Revo, Leap प्रत्येक घडी फरक प्रयोगकर्ताको आवश्यकताहरूको लागि बनाइएको छ। जबकि Cosmos Pro Revo जीवन शैली उत्पादनहरू हुन् जुन BT कलिङ उज्यालो डिस्प्लेका साथ आउँछन्, Leap ले एड्रेनालाईन जन्कीहरूको आवश्यकता पूरा गर्दछ। यी तीनवटै उत्पादनहरू आफ्नो श्रेणीमा सर्वाधिक बिक्रेता हुन् चाँडै नै नेपाली जनताका लागि उपलब्ध हुनेछन्

अहिलेको लागि, पेबल उत्पादनहरू खरिदका लागि उपलब्ध छन्

दराज: https://bit.ly/3N3lJ5V

SmartDoko: https://bit.ly/39670sw

साथै, तपाईंले सेलपे App मा रहेको सेलपे कार्ट बाट पनि पेबल उत्पादनहरू अर्डर गर्न सक्नुहुन्छ।

PEBBLE को बारेमा

पेबल एउटा टेक्नोलोजी ब्रान्ड हो जसले २०१३ देखि आफ्ना प्रत्येक उत्पादनमा प्रविधि डिजाइनको उत्कृष्ट मिश्रण सिर्जना गर्ने प्रयास गरिरहेको छ। यो सबैभन्दा धेरै बिक्री हुने घरेलु स्मार्ट पहिरन योग्य ब्रान्डहरू मध्ये एक हो जसले १०००० को बलियो नेटवर्क मार्फत हरेक मिनेटमा स्मार्ट घडी खुद्रा बिन्दुहरू सबै प्रमुख eCommerce प्लेटफार्महरू मा बिक्री गर्दछ