द कपिल शर्मा शो पठान प्रमोशन रद्द: ‘द कपिल शर्मा शो’ हास्य कलाकार कपिल शर्मा द्वारा होस्ट गरिएको एक धेरै लोकप्रिय कमेडी शो हो। कपिल शर्मा शोमा धेरै स्टारहरु आफ्नो फिल्मको प्रमोशन गर्न आउँछन् । तपाईलाई बताउन दिनुहोस् कि फ्यानहरू उत्सुकतापूर्वक पर्खिरहेका छन् कि शाहरुख खान आफ्नो फिल्म ‘पठान’ को प्रचार गर्न यो शोमा कहिले आउनेछन्। यदि तपाईं पनि यी फ्यानहरूको सूचीमा समावेश हुनुहुन्छ भने, हामीसँग तपाईंको लागि नराम्रो खबर छ। शाहरुख खानले द कपिल शर्मा शोमा आफ्नो फिल्म ‘पठान’ को प्रमोशन नगर्ने भएका छन् । रिपोर्टहरू विश्वास गर्ने हो भने, ‘किंग खान’ले सलमान खानको रियालिटी शो बिग बोस 16 मा पनि आफ्नो नयाँ फिल्मको प्रचार गर्ने छैनन्। द कपिल शर्मा शोमा फिल्मको प्रमोशन नगर्नुमा अभिनेताले के कारण दिएका छन् जानौं ।

द कपिल शर्मा शोमा ‘पठान’ देखिने छैनन्

शाहरुख खान ट्विटरमा धेरै सक्रिय छन्, यो सबैलाई थाहा छ। हालै, फिल्म रिलिज हुनु अघि, शाहरुख खानले ट्विटरमा आफ्नो चर्चित ‘आस्क एसआरके’ गरे, जसमा उनले खुलासा गरे कि उनी आफ्नो फिल्म ‘द कपिल शर्मा शो’ मा प्रमोशन नगर्ने छन्। शाहरुख खानले यसलाई राम्रोसँग पुष्टि गरेका छन् ।

शाहरुख खानले कारण भने 

वास्तवमा यस्तो भयो कि शाहरुख खानसँगको ‘आस्क ट्विटर’ सेसनमा उनका एक फ्यानले उनलाई सोधे कि उनी यसपटक कपिल शर्माको शोमा नआउने ? यसमा शाहरुखले जवाफ दिए– ‘भाइ, म सिधै फिल्म हलमा आउनेछु; हामी त्यहीँ भेट्छौं… ह्यासट्याग-पठान’ यो ट्विटबाट स्पष्ट भएको छ कि शाहरुखले फिल्मको प्रचार नगर्ने र सिनेमाघरमा प्रत्यक्ष भेट्ने छन्।