/नेकपामा ‘एमाले’ र ‘माओवादी’ कित्ता छुट्याएर पदीय भागबण्डा (नामावलीसहित)

नेकपामा ‘एमाले’ र ‘माओवादी’ कित्ता छुट्याएर पदीय भागबण्डा (नामावलीसहित)

Share on Social Media

नेकपा प्रदेश कमिटीले पायो पूर्णता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले प्रदेश कमिटीमा रहने सदस्यको नामावली सार्वजनिक गरेको छ । नेकपाका महासचिव विष्णुप्रसाद पौडेलले सोमबार सातवटै प्रदेश कमिटीमा रहने सदस्यको नामावली सार्वजनिक गरेका हुन् । यही मङ्सिर १२ गते बसेको नेकपा सचिवालयको बैठकले प्रदेश कमिटी सदस्यको नामावलीलाई अन्तिम रुप दिएको थियो भने नेकपाले यसअघि नै प्रदेश कमिटीका इञ्चार्ज, सहइञ्चार्ज, अध्यक्ष र सचिव टुङ्गो लगाइसकेको छ ।

पार्टी एकता भएको करीब छ महीनापछि तत्कालीन नेकपा (एमाले) र तत्कालीन नेकपा (माओवादी केन्द्र)को भागबण्डाका आधारमा नामावली सार्वजनिक गरिएको छ । सोमबार सार्वजनिक गरिएको विवरणनुसार प्रदेश नं १ मा २०७ जनाको प्रदेश कमिटी रहनेछ । त्यसमा तत्कालीन एमालेका तर्फबाट १२२ र माओवादी केन्द्रका तर्फबाट ८५ सदस्य छन् ।

प्रदेश नं २ मा २१५ जनाको प्रदेश कमिटी गठन हुनेछ । त्यसमा तत्कालीन एमाले र माओवादी केन्द्रबाट समान १०६ जना रहनेछन् भने पार्टी एकतापछि प्रवेश गरेका तीन जनालाई समेत कमिटीमा अटाइएको छ ।

प्रदेश नं ३ मा तत्कालीन एमालेबाट ११६ र माओवादी केन्द्रबाट १०१ गरी कूल २१७ जना सदस्यीय प्रदेश कमिटी रहनेछ । यस्तै गण्डकी प्रदेश कमिटीको सङ्ख्या १८७ रहनेछ । त्यसमा तत्कालीन एमालेका तर्फबाट १०२ र माओवादी केन्द्रका तर्फबाट ८५ जना सदस्य रहेका छन् ।

प्रदेश नं ५ को कमिटी २०३ सदस्य बन्ने भएको छ । त्यसमा तत्कालीन एमालेका १०६ र माओवादी केन्द्रका ९७ सदस्य छन् । नामावलीमा कर्णाली प्रदेशमा तत्कालीन एमालेका तर्फबाट ८७ र माओवादी केन्द्रका ८८ जना अटाएका छन् । सो प्रदेश कमिटी १७५ सदस्यीय छ ।

सुदूरपश्चिम प्रदेश कमिटी १८३ सदस्यीय बनेको छ । त्यसमा तत्कालीन एमालेबाट १०० र माओवादी केन्द्रबाट ८३ जना अटाएका छन् ।

१ नं प्रदेश कमिटी

विधानतः प्रदेश कमिटीको अधिकतम सदस्य सङ्ख्या – २०७
प्रदेश कमिटीमा साबिक नेकपा (एमाले) – १२२
साबिक नेकपा (माओवादी केन्द्र) – ८५

१  नं. प्रदेश कमिटी सदस्य

पूर्व एमालेबाट

हिमालय चाम्लिङ ताप्लेजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बलबहादुर साम्सुहाङ्ग ताप्लेजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अम्बिका राजभण्डारी ताप्लेजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजकुमार भण्डारी पाँचथर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कमल प्रसाद जवेगु पाँचथर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विद्या राई पाँचथर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ध्रुव श्रेष्ठ इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
वर्तमान गुरुङ इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खिनु लङ्वा लिम्बु इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जयप्रकाश राई इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मणि सुब्बा इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राम राना इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हिमाल किराती इलाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सोमनाथ पोर्तेल झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
वसन्त वानियाँ झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मेनुका काफ्ले झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जसमाया गजमेर झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पवित्रा निरौला खरेल झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विर्ख प्रधान झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हिराकुमार थापा झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विमला वि.क. झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टुन्ज बराइली झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चिन्तन पाठक झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विष्णु शिवाकोटी झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विष्णु प्रसाद प्रसाईं झापा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खेम नेपाली मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भिम बस्नेत मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मिना यादव मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बलबहादुर घिसिङ मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
डिल्लीराम शर्मा अधिकारी मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्र गुरुङ मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजेश सुब्बा मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामकुमार बस्नेत मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
श्याम ताजपुरीया मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लक्ष्मी फुँयाल मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नैनकला ओझा मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुमन वान्तवा खोटाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
इश्वरमणि राउत उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नवराज पोखरेल उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भीम कुमारी राउत उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मणिराज पौडेल उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लक्ष्मी नारायण चौधरी उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
वेदप्रसाद पोखरेल उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजकुमार राई उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अम्बिका थापा उदयपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
वालेश्वर कामद मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मृत्युन्जय झा मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
इन्द्र सुब्बा मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नागेश पोखरेल मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरि घिमिरे मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तारा राई मोरङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राधा गुरुङ सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनोज कुमार म्याङबो सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सर्वध्वज सावा सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रेवती रमण भण्डारी सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
वालेश्वर चौधरी सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दोरिक लाल चौधरी सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खेम राज पोख्रेल सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
निरादेवी आचार्य सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
किरण कार्की सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विजय राई सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रमेश बस्नेत सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चिरञ्जीवी भट्टराई सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रोहित कार्की सुनसरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सकुन्तला बस्नेत धनकुटा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजेन्द्र राई धनकुटा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्र बस्नेत धनकुटा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टिकाराम चेम्जोङ धनकुटा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अनुभूति बम नेपाली तेह्रथुम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तेजमान कन्दङवा तेह्रथुम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लक्ष्मण तिवारी तेह्रथुम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामचन्द्र थपलिया तेह्रथुम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
किशोर चन्द्र दुलाल तेह्रथुम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मुना श्रेष्ठ संखुवासभा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हेमराज घिमिरे संखुवासभा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मुरारी प्रसाद खतिवडा संखुवासभा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रमेश शाक्य भोजपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम कुमार राई भोजपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्र उदास भोजपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रमोद शेर्पा भोजपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केवल राई भोजपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मानबीर राई सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सौमाया राई सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
आङनिमा लामा शेर्पा सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
डि.बी राई किराती सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उत्तम बस्नेत सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
आङकामी शेर्पा सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विष्णु वास्तोला सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बुद्धि कुमार राजभण्डरी सोलु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मोहन कुमार श्रेष्ठ ओखलढुंगा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नानीबाबु बुढाथोकी ओखलढुंगा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सकुन्तला राजभण्डारी ओखलढुंगा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शान्ता ढुंगेल ओखलढुंगा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरि प्रसाद पोखरेल खोटाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बबी चाम्लिङ खोटाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उषाकला राई खोटाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भीम राई खोटाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नरेन्द्र बस्नेत पाँचथर सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
उपेन्द्र दंगाल पाँचथर सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
पुष्प पोखरेल झापा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
लोकबहादुर धिमाल झापा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
रोमणि भट्टराई झापा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
रोमनाथ ओली झापा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
यशोदा अधिकारी मोरङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
घनश्याम खतिवडा मोरङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सावित्रा रेग्मी मोरङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
राजिव घिमिरे झापा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
पोष्ट कुमार नेपाल सुनसरी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
डि.बी शाह शंकर सुनसरी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
ईन्द्रमणी पराजुली धनकुटा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
धर्म पौडेल धनकुटा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
पी.के राई खोटाङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सुमित्रा भण्डारी झापा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
युवराज बास्कोटा मोरङ सदस्य – भारत प्रवास समन्वय कमिटी,
सदस्य – विदेश विभाग
दीपक कार्की झापा सदस्य – संसदीय विभाग,
उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
दीपक पौडेल ईलाम सदस्य –केन्द्रीयविभाग
होमबहादुर थापा झापा सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी,
हृदय ठाकुर झापा सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी,
चन्द्रबीर राई मोरङ उपाध्यक्ष –जिल्ला कमिटी
डि.पी राई मोरङ उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
सत्यनारायण चौधरी मोरङ उपसचिव – जिल्ला कमिटी
अमर शिवाकोटी झापा सदस्य – जिल्ला कमिटी सदस्य

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र) का ८५ जनाको नाम विवरण

खेलप्रसाद बुढाक्षेत्री ताप्लेजुङ्ग सदस्य, केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला इन्चार्ज
विजय वनेम ताप्लेजुङ्ग सदस्य, केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
लक्ष्मी आङछाङबो ताप्लेजुङ्ग सदस्य, केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
मिङमा डण्डु शेर्पा ताप्लेजुङ्ग केन्द्रीय सचिव– वाइसिएल
हर्क नेम्बाङ पाँचथर सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
सीता थेवे पाँचथर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
होम जगेवु पाँचथर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
विशाल रसाइली पाँचथर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
अमरसिंह थापा पाँचथर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
दिनेश लावती पाँचथर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
हर्कबहादुर लावती इलाम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला इन्चार्ज
टिका घिमिरे इलाम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
सोममाया राई इलाम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
उर्मिला तामाङ्ग इलाम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
छविलाल राई इलाम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
झलकसिंह दर्लामी झापा सदस्य– पोलिटबयुरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
राजु आचार्य झापा सदस्य– पोलिटबयुरो तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
मणीकुमार साम्पाङ झापा सदस्य– पोलिटबयुरो तथा जिल्ला संयोजक
खड्गबहादुर कन्दङवा झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
लक्ष्मी नेउपाने झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व सह–इन्चार्ज
पुरुषोत्तम चुडाल झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व सह–इन्चार्ज
रेवतराज पुरी झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व सह–इन्चार्ज
कल्पना कार्की झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
डिल्ली घिमिरे झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
भूपाल सापकोटा झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा मजदुर प्रदेश इन्चार्ज
हंशलाल राजवंशी झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
श्यामवीर लिम्बु झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
विरेन्द्र बस्नेत झापा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व केन्द्रीय विद्यार्थी नेता
टंक गिरी मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा प्रदेश कार्यालय सचिव
कूलप्रसाद साँवा मोरङ सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
हेमबहादुर कार्की मोरङ सदस्य– पोलिटब्युरो
गणेश उप्रेती मोरङ सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला संयोजक
खेमराज सुन्दास मोरङ सदस्य– पोलिटब्युरो
लालबहादुर सुस्लिङ मोरङ सदस्य– पोलिटब्युरो
भोगेन्द्र यादव मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
शुसिला घिमिरे मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा प्रदेश महिला सह–इन्चार्ज
गिता तिम्सिना मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा प्रदेश महिला संयोजक
अमनलाल मोदी मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
विजयकुमार विस्वास मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
ओपेन्द्र राय मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा मजदुर प्रदेश सह–इन्चार्ज
जीवन आचार्य मोरङ सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
मुक्साङहाङ म्यानेङवो सुनसरी सदस्य– पोलिटब्युरो तथा लिम्बु मोर्चा अध्यक्ष
योगेन्द्र मण्डल सुनसरी सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला सह–संयोजक
शिव डाँगी सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
सन्तोष थारु सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला समिति सचिव
आइन्द्रबिक्रम वेघा सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–सचिव
उमिता विश्वकर्मा सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
सुरेन्द्र मेहेता सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
नरेन्द्र बस्नेत सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
भानु मैनाली सुनसरी सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा मजदुर प्रदेश सह–इन्चार्ज
इन्द्र इब्सुङ तेह«थुम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
तारा भट्टराई तेह«थुम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह– संयोजक
चुँडामणी बराल तेह«थुम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
विष्णुप्रसाद दाहाल तेह«थुम सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
धनमाया विक. धनकुटा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
गणेश राई धनकुटा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला इन्चार्ज
ऋषिराम ढुंगाना धनकुटा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
घनश्याम राई धनकुटा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
रिपुप्रसाद राई संखुवासभा सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
कृष्ण जिमी याख्खा संखुवासभा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
इन्दिरा मिश्र संखुवासभा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
थानप्रसाद अधिकारी संखुवासभा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व जिल्ला अध्यक्ष
टेकमान राई संखुवासभा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
दिलकुमार राई भोजपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
राजेश खतिवडा भोजपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
बिमल खड्का भोजपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
थामप्रसाद राई भोजपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
धुव्र बुढाथोकी खोटाङ्ग सदस्य– केन्द्रीय पोलिटब्युरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
देवान चाम्लिङ्ग खोटाङ्ग सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
सुरेश राई खोटाङ्ग सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला संयोजक
अरुणादेवी राई खोटाङ्ग सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
गोम्बु शेर्पा सोलुखुम्बु सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व जिल्ला अध्यक्ष
महेश राई सोलुखुम्बु सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व जिल्ला उपाध्यक्ष
ठमनाथ पराजुली सोलुखुम्बु सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
करुणा ढुङ्गेल सोलुखुम्बु सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति
बाबुराम गौतम ओखलढुङ्गा सदस्य–पोलिटब्युरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
मोहनकुमार खड्का ओखलढुङ्गा सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला संयोजक
खड्ग योगी ओखलढुङ्गा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–संयोजक
चम्पा कार्की ओखलढुङ्गा सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा महिला प्रदेश सह–इन्चार्ज
मोहनबहादुर खत्री उदयपुर सदस्य– पोलिटब्युरो तथा जिल्ला इन्चार्ज
भीमबहादुर अधिकारी उदयपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व जिल्ला इन्चार्ज
राजन किराती उदयपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व जिल्ला इन्चार्ज
केपी. बराल उदयपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा पूर्व जिल्ला सह–इन्चार्ज
मणीखम्बु राई उदयपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज
नारायणबहादुर बुर्जामगर उदयपुर सदस्य– केन्द्रीय आयोजक समिति तथा जिल्ला सह–इन्चार्ज

२ नं. प्रदेश कमिटी

विधानतः प्रदेश कमिटीको अधिकतम सदस्य संख्या – २१५,
साबिक नेकपा (एमाले – १०६
साबिक नेकपा (माओवादी केन्द्र – १०६
पार्टी एकता पश्चात प्रवेश गर्नुभएका – ३
दुई नं. प्रदेश कमिटी सदस्य

(साविक नेकपा (एमाले)का १०६ जनाको विवरण)

गोविन्दबहादुर न्यौपाने सप्तरी
प्रमोदकुमार यादव सिराहा
राजकिशोर यादव धनुषा
सौकिलाल यादव महोत्तरी
रेवती पन्त सर्लाही
कमल राय यादव रौतहट
त्रिलोकी चौधरी बारा
शैलेन्द्रचन्द्र झा सप्तरी
दिनेश्वरप्रसाद यादव सप्तरी
मागन कामैत सिराहा
रामबाबु यादव सिराहा
शिवशंकर यादव सिराहा
रामईश्वर साह सिराहा
लक्ष्मणप्रसाद राई सिराहा
चन्द्रभुषणप्रसाद साह सिराहा
विन्देश्वर साह धनुषा
मोहम्मद कैश धनुषा
रघुनन्दन साह धनुषा
मनोज खड्का धनुषा
सरिता ढुंगाना महोत्तरी
तपेश्वर साह महोत्तरी
रामगुलाम पासवान महोत्तरी
मोहन महतो महोत्तरी
माधव श्रेष्ठ महोत्तरी
सुशीलकुमार थपलिया सर्लाही
राजकुमार उप्रेती सर्लाही
गोमा बिष्ट सर्लाही
बिकाउप्रसाद यादव सर्लाही
नरेन्द्रराय यादव सर्लाही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अब्दुल कलाम आजाद रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जयचन्द्र पटेल रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सच्चिदानन्द साह रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उद्धवप्रसाद रेग्मी रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
छठु यादव बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्र यादव बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विनोद साह बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
छविलाल उप्रेती बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बालगोपाल थापा मगर पर्सा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
किशोरीप्रसाद कुसवाहा पर्सा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
घनश्याम महत पर्सा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
योगेन्द्र यादव पर्सा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
असरा चौधरी सप्तरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पल्टीदेवी यादव धनुषा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दुर्गीदेवी पासवान धनुषा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामसुन्दरी देवी महोत्तरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दुर्गा दाहाल महोत्तरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कौशिल्या धनहा मगर सर्लाही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जयरानीदेवी सहनी रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सिता गुरुङ बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कल्याणी चौधरी बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामकिशुन मण्डल सिराहा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुन्दर विश्वकर्मा बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विक्रम राम बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रभुहजरा पासवान पर्सा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनोज देवकोटा सर्लाही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्रलाल केपछाकी महोत्तरी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जितेन्द्र तिवारी बारा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दिलिपकुमार शाह रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गुलाम शरवर शेख रौतहट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तलुसा दहाल सर्लाही सदस्य – राष्ट्रिय परिषद, केन्द्रीय सचिव – अनेमसं
चन्द्रदेव राउत धनुषा सदस्य – राष्ट्रिय परिषद
गिरिधारी मिश्र रौतहट सदस्य – केन्द्रीय विभाग
महेन्द्र चौलागाई रौतहट सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
योगेन्द्र यादव धनुषा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सुकदेव यादव धनुषा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
टंकप्रसाद बराल धनुषा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
प्रेममाया श्रेष्ठ धनुषा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सरोज कार्की धनुषा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
तारा पोख्रेल सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
जिबच्छ शाह सिराहा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सिता शाह सिराहा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
राजेन्द्र चौधरी सिराहा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
दीवकार देवकोटा सप्तरी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
जगदिश शाह सप्तरी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
अञ्जु पौडेल सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
रञ्जना सरकार सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
हरि सहनी सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
मणि बुढाथोकी सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सोमबहादुर लामा सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
प्रकाश पाख्रीन सर्लाही सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कालिचरण शाह महोत्तरी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
विजय कर्ण महोत्तरी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
डिल्ली उप्रेती सर्लाही संयोजक, सचिव – जिल्ला कमिटी
बेचु लुङ्गेली सर्लाही सचिव – जिल्ला कमिटी
हरि उप्रेती सर्लाही सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
कल्पना कटुवाल सर्लाही सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
हरिनारायण यादव रौतहट सदस्य – जिल्ला कमिटी
रेखा झा रौतहट सदस्य – प्रतिनिधिसभा
शम्भु शाह रौतहट प्रवेशी – लोकप्रिय व्यक्ति
कमलेश झा रौतहट पुरानो मजदूर नेता
कपिलदेव पटेल रौतहट पुरानो कार्यकर्ता, दुईपटक साँसदको उम्मेदवार
वीना शर्मा मारवारी पर्सा सदस्य – जिल्ला कमिटी
जितेद्र चौधरी महोत्तरी प्रवेशी – राजपा, केन्द्रीय सदस्य
बुधनीदेवी महतो महोत्तरी प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय सदस्य
विद्या सिन्हा सर्लाही प्रवेशी – राजपा, केन्द्रीय सदस्य
मोहमद कलिम सप्तरी प्रवेशी – राजपा, केन्द्रीय सदस्य
दीपेन्द्र यादव सिराहा प्रवेशी – संघीय समाजवादी फोरम, केन्द्रीय सचिव
शिवशंकर शाह धनुषा प्रवेशी – राजपा, केन्द्रीय सदस्य
मोहमद स्लाम सप्तरी प्रवेशी – देशभक्त पार्टी, केन्द्रीय अध्यक्ष
नागेश्वर शाह सर्लाही प्रवेशी – राजपा, जिल्ला अध्यक्ष
गंगा चौधरी सप्तरी प्रवेशी – नेकपा (माले , केन्द्रीय सदस्य
सुखराम यादव सप्तरी
प्रवेशी – संघीय समाजवादी फोरम, प्रदेश कोषाध्यक्ष
ईन्द्रनारायण चौधरी सप्तरी प्रवेशी – लोकतान्त्रिक फोरक, केन्द्रीय सदस्य
ईन्द्रकुमार झा रौतहट
प्रवेशी – नेकपा (माले), पोलिटव्यूरो सदस्य
कृष्णकुमार गुप्ता सप्तरी प्रवेशी – नयाँशक्ति,केन्द्रीय सदस्य
हिरण्य गुप्ता सप्तरी प्रवेशी – नेकपा (माओवादी केन्द)

२ नं. प्रदेश कमिटी सदस्य

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र)का १०६ जनाको विवरण)
विजय महतो पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
छोटेलाल यादव पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
हरि मण्डल पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
बावुराम कौशी पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
योगेन्द्र शाह पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
पदमलाल श्रेष्ठ पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामबावु बैठा पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामदरेश कुश्वाहा पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
वालेश्वर थारु पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
क्षेत्रबहादुर श्रेष्ठ (अनिल) बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
जयराम दाहाल बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिवचन्द्र कुशवाहा बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
हरि चौलागाई बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवेन्द्र पराजुली बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
तपेश्वर चौधरी बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रवि दंगाल बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रभु यादव बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजन पौडेल बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
गीता कँडेल बारा नेकपा (माओवादी केन्द्र
सत्यनारायण भगत रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
उपेन्द्र शाह रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
अशोक जयसवाल रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
बीरबहादुर गोले रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवेन्द्र पट्टेल रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
वहिद अन्सारी रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
त्रिभूवन शाह रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुधीर यादव रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
विन्देश्वर यादव रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
विनोद काफ्ले रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
कुन्दन कुशवाह रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
शियाराम कुशवाह रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजन यादव रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
विपिन जयशवाल रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
कविता शाह रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवकी नेपाल रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामानन्द महतो रौतहट नेकपा (माओवादी केन्द्र
केशव ढुङ्गाना सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामप्रित यादव सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
राधेश्याम पाशवान सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
विश्वजीत यादव सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
कमल बुढाथोकी सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
माया बल सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
लुमडीप्रसाद धिताल सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालबहादुर माझी सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिवपुजन राय सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
सावित्री बुढाथोकी सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजकुमार यादव सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
भरतकुमार थापा सर्लाही नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामसिंह यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
श्याम यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
असर्फि भिनवार यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
झल्कु यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
शीला यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
तारादेवी महतो धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवशागर दास धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
तेजनारायण यादव (तेजु धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
उदय यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिवकुमार कापड धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
महेशप्रसमाद यादव सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
मानपुर चौधरी सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
रुवी कर्ण सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
क्षेदी रजक सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवनाथ यादव सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
असर्फि सदा सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
अरुणशाह अनिल सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
भागवत यादव सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजेन्द्र शाह महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
तुलसीप्रसाद ढुङ्गाना महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
वीदूर कार्की महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
बिष्णु लामा महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिवनाथ महतो महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामपुकार यादव महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामबहादुर राना महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामाधार कापर महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
अरविन्द दास महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
शंकर महतो महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीनेश यादव महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
शेखचाँद तारा पर्सा नेकपा (माओवादी केन्द्र
वैद्यनाथ यादव महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामबावु चौधरी महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
विजय शाह महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
नीशा शाह महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
जिवच्छ चौधरी महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
रज्जि हैदर महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
विष्णुलाल वाईवा सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामचन्द्र शाह सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
किशुन मण्डल सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
महेश यादव सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
मोहन (फुल्गेन) नायक सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
अनिल बस्नेत महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
मुक्ति सिंह सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
जिवच्छ यादव सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुभराज लामा सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णकुमार लामा सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्दे यादव सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामप्रित राम सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामचन्द्र महतो सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रवेश लामा सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगा पाशवान सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालेन्द्र मण्डल सप्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
श्रवण यादव सिराहा नेकपा (माओवादी केन्द्र
रोशन यादव धनुषा नेकपा (माओवादी केन्द्र
काशी महतो महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
भवानी थापा महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजन ढुङ्गाना महोत्तरी नेकपा (माओवादी केन्द्र
तेजप्रसाद सहनी पर्सा
भरत महतो, सप्तरी
मनाही महतो सप्तरी

३ नं. प्रदेश कमिटी

विधानतः प्रदेश कमिटीको अधिकतम सदस्य संख्या – २१७
प्रदेश कमिटीमा साबिक नेकपा (एमाले) – ११६
साबिक नेकपा (माओवादी केन्द्र) – १०१

३ नं. प्रदेश कमिटी

(साविक नेकपा (एमाले का ११६ जनाको विवरण)

प्रदिप कटुवाल सिन्धुली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मुनु सिग्देल मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णभक्त पोखरेल चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कन्र्याल तामाङ्ग रसुवा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नारायण खतीवडा नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भूमी त्रिपाठी धादिङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
झम्क नेपाल सिन्धुपाल्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टोकबहादुर वाईवा काभ्रे सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शान्तिप्रसाद पौडेल रामेछाप सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ईश्वरचन्द्र पोखरेल दोलखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिकृष्ण व्यञ्जनकार ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजेन्द्र राजथला भक्तपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भोजराज ढुंगेल सिन्धुली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गोविन्दलाल माझी सिन्धुली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णप्रसाद दाहाल मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
महेश्वर सुवेदी मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
एकराज उप्रेती मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दावा दोर्जे लामा चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शैलेन्द्रकुमार पिया चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विजय सुवेदी चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लिलाधर आचार्य चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अशोक घिमिरे रसुवा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अच्युतप्रसाद पाण्डे नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामशरण प्याकुरेल नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सूर्यप्रसाद कँडेल नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
डा. रामकुमार अधिकारी धादिङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामप्रसाद अधिकारी धादिङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नेत्रराज पौडेल धादिङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केदार क्षेत्री सिन्धुपाल्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुभाष कर्माचार्य सिन्धुपाल्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
डम्बर अर्याल सिन्धुपाल्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ईश्वरी पौडेल काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तुयुकाजी ताम्राकार काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णप्रसाद सापकोटा काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विदूरप्रसाद सापकोटा काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भोजराज कडेरिया रामेछाप सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चोकबहादुर दाहाल दोलखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विदुर मैनाली काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बुद्धभक्त चित्रकार काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उद्धव खरेल काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
योगेन्द्र संग्रौला काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
श्यामकुमार घिमिरे काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सागर नेपाल काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केशव पोखरेल (क) काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मिठाराम शर्मा बजगाई ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णलाल महर्जन ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जीवन खड्का ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अनन्त पौडेल मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हर्कमाया रुम्बा मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रभा बराल चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शारदा कुमाल चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सरिता लम्साल रसुवा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मेञ्चुङ तामाङ्ग नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जानुका सिम्खडा धादिङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गोमा भुर्तेल काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
निर्मला शाही काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
माया कार्की रामेछाप सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सरस्वती बस्नेत दोलखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मिना काफ्ले काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शान्ति श्रेष्ठ काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शिवकुमारी खनाल काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
देवकी श्रेष्ठ ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सरस्वती बाटी भक्तपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मैना अछामी ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुन्दर पुर्कोटी काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दलवीर रसाइली काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
छोवाङ तेञ्जिङ्ग लामा रसुवा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हस्त पण्डित सिन्धुपाल्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मधुसुदन पौडेल ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
निर्मल कुईंकेल काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिशरण थापा (ख) काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ठाकुर गजुरेल नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रकाश अधिकारी चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ओमकृष्ण प्रसाई काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजेन्द्रप्रसाद खनाल काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामचन्द्र राई दनुवार मकवानपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी जगन्नाथ थपलीया चितवन सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्रमोहन शर्मा ललितपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गुरुप्रसाद बुर्लाकोटी धादिङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजेन्द्र लोहनी नुवाकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णराज श्रेष्ठ सिन्धुपाल्चोक सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कमला श्रेष्ठ काठमाडौं सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामहरी सुवेदी काभ्रे सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
निर्मल भट्टराई भक्तपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तुलप्रसाद कँडेल रामेछाप सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
बसन्तराज कार्की दोलखा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
दुर्गा थापा दोलखा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
विष्णु ओझा मकवानपुर सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
रघुनाथ खुलाल मकवानपुर सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
उद्धब केसी काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
जगन्नाथ नेपाल धादिङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कुलप्रसाद भट्ट रसुवा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सोम सापकोटा सिन्धुपाल्चोक सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कौशल कोईराला सिन्धुली सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
पिताम्बर शर्मा चितवन सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
खड्क खत्री सिन्धुली सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
गोविन्द नेपाली नुवाकोट सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
भगवती नेपाल सिुन्धपाल्चोक सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कुमार खकुरेल काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – सम्पर्क समन्वय कमिटी
सिता वश्याल चितवन, सदस्य – प्रवास समन्वय कमिटी
केशव पाण्डे नुवाकोट सचिव – केन्द्रयि विभाग
विन्दा ढुङ्गाना नुवाकोट सदस्य –केन्द्रयि विभाग
बालकृष्ण शिवाकोटी दोलखा सदस्य – केन्द्रयि विभाग
रत्ना गुरुङ काठमाडौं सदस्य – केन्द्रयि विभाग
लक्ष्मण लम्साल काभ्रेपलाञ्चोक सदस्य – केन्द्रयि विभाग
शान्ति अधिकारी काठमाडौं सदस्य – केन्द्रयि विभाग
अप्सरा चापागाईं ललितपुर सदस्य – केन्द्रीय विभाग
नवराज गेलाल भक्तपुर सदस्य – केन्द्रीय विभाग
शान्ती अधिकारी चितवन सदस्य – केन्द्रीय विभाग
विद्यासुन्दर शाक्य काठमाडौं सचिव – जिल्ला कमिटी
शिवकुमार गोतामे सार्कि चितवन सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
मधुकुमार चालिसे ललितपुर प्रवेशी – नेकपा माले, पोलिटव्यरो सदस्य
बावुकाजी प्रधान ललितपुर प्रवेशी – राप्रपा नेपाल, सहमहामन्त्री
प्रल्हाद लामिछाने मकवानपुर प्रवेशी – नयाँ शक्ति, केन्द्रीय सदस्य
रेशमबहादुर लामा काभ्रेपलाञ्चोक प्रवेशी – राप्रपा नेपाल, महामन्त्री
सिता श्रेष्ठ शाक्य काठमाडौं प्रवेशी – वाम धु्रवीकरण, केन्द्रीय सदस्य
तेम्ब्रेल तामाङ रसुवा प्रवेशी – नयाँशक्तिका केन्द्रीय सदस्य

३ नं. प्रदेश कमिटी सदस्य

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्रका)का १०१ जनाको विवरण)
इन्द्र गोतामे रसुवा नेकपा (माओवादी केन्द्र
मेघनाथ घिमिरे रसुवा नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोपाल पाण्डे दोलखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
नरबहादुर पाख्रिन दोलखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
परसुराम रिमाल दोलखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
इन्द्रबहादुर थिङ काभ्रे नेकपा (माओवादी केन्द्र
राम प्रसाद ढुंगाना नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
हिरानाथ खतिवडा नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
पुष्प लामिछाने नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिव खाँती नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
राममाया बोगटी नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
दिनेश महर्जन ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजकाजी महर्जन ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगा पराजुली ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
मञ्जली शाक्य ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
दिपेन्द्र श्रेष्ठ ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
नवराज ढुंगाना ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
सूर्यमान दोङ काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
रुकु चौलागाई काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
दिनानाथ गौतम काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगाबहादुर दोङ काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
तेजबहादुर मिजार काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
मिना तामाङ काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
कान्छा मान तामाङ काभ्रेपलान्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवेन्द्र श्रेष्ठ (दिवाकर) भक्तपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रतिमा श्रेष्ठ भक्तपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
डि. पि. ढकाल भक्तपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रेमबहादुर पुलामी मकवानपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
ओम घलान मकवानपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
सर्केस घलान मकवानपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
भिम पाख्रिन मकवानपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
ललित घलान मकवानपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
गणेश बुढाथोकी सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
निरु कुमारी दर्लामी सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
तुलबहादुर माझी सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
शान्तिमान कार्की सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
ध्रुव देवकोटा सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
कमल दाहाल सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवी प्रसाद फुयाल सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
घनश्याम दाहाल चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
ठाकुर प्रसाद ढकाल चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
कञ्चन खनाल चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
यमबहादुर परियार चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
बद्री तिमिल्सिना चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामध्वज डल्लाकोटी चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश खनाल चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
संगिता भट्टराई चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
बाबुराम खरेल चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश गौतम काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
सरिता महर्जन काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
रुपा महर्जन काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिव कोइराला काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
योगेश पौडेल काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
रवि गौतम काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
अनिल शर्मा काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
कल्पना शर्मा काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
विदुर खड्का काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
उमेश स्थापित काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामबहादुर भण्डारी धादिङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मनराज भण्डारी धादिङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
शम्भु श्रेष्ठ धादिङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
दिपा सिंखडा धादिङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजकुमार श्रेष्ठ सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्द्रबहादुर थापा सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
सरल सहयात्री सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
अमृता नेपाल सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्द्र सापकोटा सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
लाल कान्छा तामाङ सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
चिरञ्जीवी आचार्य सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
झम्क पराजुली सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
डिल्लीमान तामाङ रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
मैन कुमार तामाङ रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रेम कुमार कार्की रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
तारानारायण श्रेष्ठ रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुनिता गौतम रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
धावा लामा रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
अर्जुन पाठक चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्ण भुजेल दोलखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
शंकर लामा दोलखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कल्पना राणा काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मी गुरुङ्ग रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
केशव पुडासैनी नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
विष्णु विष्ट मकवानपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
कुलबहादुर बुढाथोकी दोलखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कल्पना न्यौपाने सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
माधव लामिछाने रसुवा नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनबहादुर बुर्लाकोटी धादिङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिव कट्टेल ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
ओम पाण्डे चितवन नेकपा (माओवादी केन्द्र
शंकर दुलाल काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामचन्द्र ठाडा सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
डम्बर कार्की सिन्धुली नेकपा (माओवादी केन्द्र
टंकलाल घिसिङ रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रेम सापकोटा सिन्धुपाल्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
शुभद्रा नेपाल नुवाकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
श्री गोविन्द महर्जन ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र
कमान सिंह तामाङ रामेछाप नेकपा (माओवादी केन्द्र
ईन्द्रा अधिकारी काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
भीमबहादुर वाईवा काभ्रेपलाञ्चोक नेकपा (माओवादी केन्द्र
संयज लामा काठमाडौं नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुशीला पुन ललितपुर नेकपा (माओवादी केन्द्र

गण्डकी प्रदेश कमिटी

विधानतः गण्डकी प्रदेश कमिटीको अधिकतम् सदस्य संख्या – १८७
साविक एमाले – १०२
साविक माओवादी केन्द्र – ८५
(साविक नेकपा (एमाले का १०२ जनाको विवरण)

बेदबहादुर गुरुङ कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बिकल श्रेष्ठ गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बिकास लम्साल पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्रमोहन गौचन मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्रा पुन नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चित्रबहादुर थापा तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धनन्जय दवाडी लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धनन्जय शर्मा नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दिपा गुरुङ लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दुर्गादत्त भण्डारी नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिकृष्ण श्रेष्ठ म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिप्रसाद काफ्ले गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हिरादेबी शर्मा पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
इन्द्रलाल सापकोटा वाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जमिन्द्रमान घले लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जमुना थकाली मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जनक पौडेल वाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जुनमाया गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केदार सिग्देल तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण नेपाली कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण थापा कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण प्र. पौडेल नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लिला राना मगर बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनबहादुर गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनोहर बि.पौडेल पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मिनप्रसाद गुरुङ स्याङ्जा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मोतीप्रसाद पौडेल पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मुना बानीया म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नरदेबी पुन म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नारायण मरासीनी स्याङ्जा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पदम गिरी पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम घले लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम गुरुङ गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम खरेल बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुन्यप्रसाद पौडेल कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राधा महत तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रोशन गाहा मगर नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सम्झना देवकोटा गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
श्ांखलाल गुरुङ मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
श्रीप्रसाद शर्मा बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सीमा क्षेत्री स्याङ्जा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्र थापा गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ट्रिपल पि. गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पोल्देन छोपेन गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सूर्य खडका बिखर्ची कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरि न्यौपाने नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गीता शर्मा बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
यज्ञ सुबेदी पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दिलिपबिक्रम शाही कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्र थापामगर कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुष्पा के.सी भण्डारी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उदयबहादुर बस्नेत कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकरबहादुर के.सी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भरतबहादुर बस्नेत कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अमरनाथ शर्मा स्याङजा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेमप्रसाद तुलाचन मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नरबहादुर थापा बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नवराज शर्मा म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजिव पहारी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकरनारायण श्रेष्ठ तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रेखा थापा बस्याल तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केशबहादुर केसी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुण्य भुषाल स्याङजा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दीपक अधिकारी नवलपरासीपूर्व सल्लाहकार अध्यक्ष – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेमकुमार लामिछाने पर्वत प्रमुख – प्रदेश लेखा परिक्षण कमिटी
रामबहादुर नेपाली कास्की सदस्य –राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
मीनाकुमारी गुरुङ कास्की सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
क्या. लालकाजी गुरुङ पवर्त सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
लोचना अधिकारी कास्की सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
हिराबहादुर केसी वाग्लुङ सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
महेन्द्रलाल श्रेष्ठ लमजुङ सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
रामबहादुर थापा स्याङ्जा सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
बाबुराम थापा गोरखा सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
खिमबहादुर थापा मगर स्याङ्जा सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
बालचन्द्र काउचा मगर कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, पोलिटव्यूरो
मनुमाया खत्री कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
प्रेम न्यौपाने कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
रामबहादुर गिरी कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
चन्द्रबहादुर रोकाहा स्याङजा प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
शिव पौडेल कास्की सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कृष्ण गौचन मुस्ताङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
जुद्धविलास भण्डारी गोरखा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कृष्ण देवकोटा गोरखा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
देवेन्द्रराज पाण्डे पर्वत सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कृष्ण घिमिरे नवलपरासीपूर्व सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
चन्द्रमणी खराल नवलपरासीपूर्व सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
नारायण खनाल तनहुँ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
दुर्गाप्रसाद पराजुली तनहुँ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
मोहनलाल शर्मा बाग्लुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
फुलबहादुर थापा लमजुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
बमबहादुर थापा लमजुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
खुमबहादुर बानिया म्याग्दी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
स्लाम मिया स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
हितकाजी गुरुङ स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
देवीशरा थापा मगर स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
झकबहादुर थापा मगर कास्की सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
लक्ष्मीपति पौडेल स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
हरि पंगेनी स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
मेघनाथ सुवेदी पर्वत सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
खड्कबहादुर नेपाली स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
भीमप्रसाद शेरचन बाग्लुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
किशोरबिक्रम मल्ल स्याङ्जा अध्यक्ष – विद्यार्थी विशेष जिल्ला कमिटी

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र का ८५ जनाको विवरण)

आसमान रोका कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
मोहनहरी पौडेल लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामजीप्रसाद बराल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक कोइराला कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
गायत्री दुरा तमु कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
बखानसिंह तमु कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
अशोक छन्त्याल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगा पोख्रेल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्ण गिरि कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
केशव पौडेल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुमन देवकोटा कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
दुर्गाकुमारी वि. क. कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
तेजकुमारी पौडेल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
सोमती तमु कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
एलीसा आले कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
निर्मला सुवेदी कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
विश्वप्रकाश लामिछाने कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
विनय थापा कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
लोकबहादुर थापा कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिव खनाल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
शैलेन्द्र घिमिरे स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक चर्ति मगर स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
सूर्यप्रसाद गैरे स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
खीमकुमार वि. क. स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
तारा भुसाल स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश न्यौपाने स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कल्पना अर्याल स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनप्रसाद सापकोटा नवपलपरसीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
बालकृष्ण रानाभाट नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
मित्रशरण शर्मा नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
तारा भुसाल नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुष्मा खनाल नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
कुलचन्द्र महतो नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
टंकमणी शर्मा नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
भक्त रसाईली तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजेन्द्र केशरी न्यौपाने तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
हेमराज लामिछाने तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मदन आले तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
अतिन्द्र केशरी न्यौपाने तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
गीता शाही तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
ओमकुमारी पौडेल तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
सूर्य गौली तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
खोपबहादुर कँडेल गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
लेखबहादुर थापा मगर गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
जगन्नाथ खनाल गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
लोकप्रसमाद बन्जारा गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कमला नहर्की गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक देवकोटा गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
विष्णु भट्ट गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
भगवती तिवारी गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक तिमिल्सिना गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
विवश चिन्तन गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
छमबहादुर गुरुङ गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीलबहादुर सेन्चुरी गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
धना तमु गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
निमा लामा गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
पारशमणी पौडेल लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
बुद्धिराम तमु लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मधु अधिकारी गुरुङ लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
सरोज अधिकारी लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालबहादुर तमु लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मेखबहादुर भण्डारी लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कपिल लामा मनाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मी लामा मनाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
बेदबहादुर गुरुङ मनाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
सत्यनारायण शेरचना मुस्ताङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोविन्द पौडेल म्याग्दी नेकपा (माओवादी केन्द्र
विनोद केसी म्याग्दी नेकपा (माओवादी केन्द्र
टेकबहादुर वि.क. म्याग्दी नेकपा (माओवादी केन्द्र
फोमलाल निउरे बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्द्रबहादुर बुढा मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
ज्ञामनाथ गैरे बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
यज्ञवल्लभ शर्मा बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश घर्ती मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजीव घिमिरे बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीलमाया रोका मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कुशुम बुढा मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रेम घर्ती मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
नीरमाया श्रीस मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालबहादु परियार बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णप्रसाद शर्मा पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
गगन थापा पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
केशव कुँवर पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुदीप कुँवर पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
मनरुपा सुवेदी पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र

 

५ नं. प्रदेश कमिटी

विधानतः गण्डकी प्रदेश कमिटीको अधिकतम् सदस्य संख्या – २०३
साविक एमाले – १०६
साविक माओवादी केन्द्र – ९७

(साविक नेकपा (एमाले का १०६ जनाको विवरण)

चेतनारायण आचार्य अर्घाखाँची सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मधुकृष्ण पन्त गुल्मी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
देविप्रसाद बस्याल पाल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भोजप्रसाद श्रेष्ठ रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
झविलाल पोख्रेल कपिलवस्तु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिप्रसाद घर्ती मगर रोल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तुल्सीराम शर्मा प्यूठान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जोगबहादुर राना दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अशोक कोइराला बाँके सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरि ज्ञवाली बर्दीया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नरेन्द्रकुमार क्षेत्री अर्घाखाँची सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पिताम्बर भुसाल अर्घाखाँची सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मैना भण्डारी गुल्मी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
निलकण्ठ गौतम गुल्मी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टंकनाथ खनाल पाल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नारायण जि.सी. पाल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
घनश्याम कोइराला नवलपरासी पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण न्यौपाने रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुष्पाञ्जली उपाध्याय रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भवानीशंकर सापकोटा रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नन्दीकेशर ढकाल रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भुमिश्वर ढकाल रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बावुलाल यादव रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
इन्साफ मुसलमान रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णप्रसाद पौडेल कपिलबस्तु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खुमप्रसाद आचार्य कपिलबस्तु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
क्षेत्रबहादुर खत्रि कपिलबस्तु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कुमार दशौंदी रोल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धनबहादुर रायमाझी प्यूठान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रेवतीरमण शर्मा दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
देवी पोखे्रल दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टोपेन्द्र केसी दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बेधनिधी प्याकुरेल बाँके सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खगराज शर्मा बर्दिया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ईन्द्र सेन बर्दिया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पवित्रा पौडेल अर्घाखाँची सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नर्मदा भण्डारी गुल्मी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लक्ष्मी पाठक पाल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भगवती भण्डारी नवलपरासी पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जानकी न्यौपाने रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गोमा आचार्य रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सावित्रा अर्याल रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रभा पौडेल कपिलवस्तु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कमला रिजाल प्यूठान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सरस्वती गौतम दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शारदा स्वर्णकार दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शान्ति ढकाल बाँके सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लिला राना मगर बर्दिया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बिना ज्ञवाली बर्दिया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामलखन हरिजन नवलपरासी पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अनन्त यात्री वि.क. रुकुम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राधाकृष्ण कंडेल पाल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामजी घिमिरे अर्घाखाँची सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बोमबहादुर खड्का गुल्मी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बलराम अधिकारी कपिलवस्तु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शान्तकुमार वली रोल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिप्रसाद रिजाल प्यूठान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नन्दलाल रोकाया बाँके सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टिकाराम खड्का दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नारायणप्रसाद आचार्य पाल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शिवराज सुवेदी रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सतमान पुन रुकुम पूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तुलसी पासी नवलपरासी पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गोपाल भट्टराई रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नन्दलाल शर्मा रुकुम पूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टोपबहादुर ओली रुकुम पूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शोभा ज्ञवाली बर्दिया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गिरिराज केसी दाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण पोख्रेल रुपन्देही सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामदास थारु बाँके सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
श्याम ढकाल बर्दिया सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अशोक कुमार शाही पाल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
एकप्रसाद भण्डारी पाल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
मेनका पोख्रेल दाङ सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
तुलसी चौधरी रुपन्देही सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
नारायणी शर्मा पाल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
बलबहादुर आचार्य रुपन्देही सचिव – केन्द्रीय सङ्गठन विभाग
बृहस्पती अधिकारी नवलपरासी पश्चिम सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
भीम केसी बर्दिया सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
भूमीलाल सापकोटा रुपन्देही सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
कुटमुद्धिन मिया अर्घाखाँची सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
शान्ता आचार्य प्यूठान सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
लक्ष्मण आचार्य दाङ सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
शिवकुमार आचार्य दाङ सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
सिता न्यौपाने दाङ सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
यादवबहादुर रायमाझी पाल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
दयाराज वश्याल पाल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
झपेन्द्र जिसि पाल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
हरि कार्की रुपन्देही सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
भगवती घिमिरे रुपन्देही सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
पुजन विश्वकर्मा बाँके सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
रिमा नेपाली रोल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
रुद्रमणी सुवेदी रोल्पा सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
शान्ति चमार कपिलवस्तु सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
अब्दुल रउफ कपिलवस्तु सदस्य – अञ्चल समन्य कमिटी
प्रेम भुसाल बाँके सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
आरती पौडेल बाँके सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
विजयविराज विष्ट प्यूठान सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
गणेश विश्वकर्मा गुल्मी प्रवेशी – नेकपा (माओवादी केन्द्र
जितेन्द्रमान नेपाली दाङ प्रवेशी – केन्द्रीय सदस्य, नेकपा (माओवादी केन्द्र
यमुना भूसाल अर्घाखाँची प्रवेशी – वाम धु्रवीकरण, केन्द्रीय सदस्य
तुलसा केसी दाङ प्रवेशी – पोलिटव्यूरो सदस्य, नेकपा (माले

कोमल ओली दाङ
गंगा चौधरी सतगाँवा दाङ
ओप्रकाश यादव रुपन्देही
मिर्जा अरसद वेग कपिलवस्तु

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र का ९७ जनाको विवरण)

रामचन्द्र शाह कपिलवस्तु नेकपा (माओवादी केन्द्र
नेत्रप्रसाद पाण्डे पाल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
चक्रव्यूह थापा पाल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
गिरबहादुर थापा पाल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश सुवेदी बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
इन्द्रप्रसाद खरेल बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
अत्तहर हुसेन फारुकी बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
पार्वती पुन बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
अकलबहादुर बम बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
भविश्वर तिवारी नवलपरासीपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
सीता देवी बौडेल नवलपरासीपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
घनश्याम यादव नवलपरासीपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
भवन कुमार थारु बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मीप्रसाद शर्मा बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
ठाकुर कुमार वि.क अर्घाखाँची नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुदर्शन बराल गुल्मी नेकपा (माओवादी केन्द्र
वीर ब. कार्की गुल्मी नेकपा (माओवादी केन्द्र
मेघबहादुर श्रेष्ठ रुकुमपुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामसुर बुढा मगर रुकुमपुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
जुन कुमारी रोका रुकुमपुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
पितबहादुर एम. सी. प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
नारायण प्रसाद अधिकारी प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्ण अधिकारी प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
लुमाकान्त न्यौपाने दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
तुल्सीराम पुन दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
भिम कुमारी वाँठामगर दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
भीमबहादुर ओली दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजबहादुर बुढा रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
सिता आचार्य रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुरेन्द्र थापा घर्ती रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
नारायणबहादुर जीसी रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
विश्वराज बराल रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
रुद्रलाल बन्जाडे कपिलवस्तु नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुकै थारु कपिलवस्तु नेकपा (माओवादी केन्द्र
सत्यनारायण त्रिपाठी कपिलवस्तु नेकपा (माओवादी केन्द्र
जनी बन्जाडे कपिलवस्तु नेकपा (माओवादी केन्द्र
बालकराम बुढा कपिलवस्तु नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजेन्द्र बि.क. पाल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
जगत घर्ती पुर्वी रुकुम नेकपा (माओवादी केन्द्र
जितबहादुर थापा पाल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
जानुका घर्ती पाल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णा के.सी. बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
डम्बर वि.क. बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
नरेन्द्र न्यौपाने बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
नरेन्द्र पाण्डे बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
गेहेन्द्र रिजाल बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
पटु थारु बाँके नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामानन्द यादव नवलपरासी पश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
सूर्य प्रसाद न्यौपाने नवलपरासी पश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
अन्जु दहित बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
मिथिला फुयाल बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपेश थारु बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
दुर्गाबहादुर थारु बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
मानबहादुर थारु बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
विश्वराज थारु बर्दिया नेकपा (माओवादी केन्द्र
तोजबहादुर रायमाझी अर्घाखाँची नेकपा (माओवादी केन्द्र
छम कुमारी खनाल अर्घाखाँची नेकपा (माओवादी केन्द्र
धर्मराज भुसाल अर्घाखाँची नेकपा (माओवादी केन्द्र
भक्तबहादुर पुन अर्घाखाँची नेकपा (माओवादी केन्द्र
निमबहादुर पाण्डे गुल्मी नेकपा (माओवादी केन्द्र
युवराज केसी गुल्मी नेकपा (माओवादी केन्द्र
बुद्धि जीसी गुल्मी नेकपा (माओवादी केन्द्र
लिला थापा गुल्मी नेकपा (माओवादी केन्द्र
लिला शर्मा दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्ण रेग्मी रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
जयवीर घर्ती रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
पुनीराज घर्ती रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
होम प्रकाश श्रेष्ठ रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालबहादुर विष्ट रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुबोध राज श्रीपाली रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनमान पुन रुकुम पुर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामबहादुर केसी प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्ण घिमिरे प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
ऋषिराम पुन प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
सरस्वती न्यौपाने प्यूठान नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामजी चौधरी दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लुमबहादुर कार्की दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लेखराज रेग्मी दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामबहादुर दहित दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
निमकान्त डाँगी रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
आशबहादुर पुन रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
गुणेन्द्र घर्ती रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
वीरबहादुर खत्री रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दिनेश रोका रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कर्मलाल परियार रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
हरीसरा घर्ती रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
भक्तबहादुर घर्ती रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोविन्द पुन रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
हरिमान पुन रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मी कोइराला रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
हिरा केवट रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
रेसम रसाइली रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
पुरन गुरुङ रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
मक्सुद अलि रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
रिञ्जु श्रेष्ठ रुपन्देही नेकपा (माओवादी केन्द्र
तुलसी डाँगी दाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
पूर्ण केसी रोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र

कर्णाली प्रदेश कमिटी

विधानतः कर्णाली प्रदेश कमिटीको अधिकतम् सदस्य संख्या – १७५
साविक एमाले – ८७
साविक माओवादी केन्द्र – ८८

(साविक नेकपा (एमाले )का ८७ जनाको विवरण)

बिमलकुमार पुन रुकुम पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरि केसी सल्यान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दत्तबहादुर रोकाय डोल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धर्मबहादुर शाही मुगु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तिर्थबहादुर बुढा जुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दल रावल हुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नगिन्द्र शाही (नेशनल) कालिकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
करविर शाही जाजरकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रविन्द्रराज शर्मा दैलेख सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धु्रबकुमार शाही सूर्खेत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उदयबहादुर बोहरा सल्यान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धिरेन्द्रराज गिरी जुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लोकबहादुरु हमाल हुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गोपालबहादुर बम मुगु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तुलाराज बिष्ट कालिकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लालबहादुर महतारा जाजरकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
टेकबहादुर खाँड दैलेख सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ताराप्रसाद देवकोटा सूर्खेत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
देवी ओली रुकुम पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बदमीक्वाँरी बोहरा डोल्पा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राधिका भाम मल्ल मुगु सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चुक्कि शाही जुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सौमती ऐडी हुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कौशिलाओती खत्री जाजरकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सावित्री मल्ल दैलेख सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नन्दा चपाई शर्मा सूर्खेत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मेहेलबहादुर पार्की हुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रत्नप्रसाद शर्मा न्यौपाने जाजरकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ठगेन्द्रप्रकाश पुरी रुकुम पश्चिम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बलबहादुर महत जुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दल फडेरा हुम्ला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कुर्मराज शाही कालिकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
डम्बरबहादुर सिंह जाजरकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अमरबहादुर थापा दैलेख सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नवराज रावत सूर्खेत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
विजया विष्ट कालिकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गोविन्द पुन सल्यान सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मायाराम अधिकारी दैलेख सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
वीरेन्द्र बोगटी कालिकोट सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्णबहादुर बिसी जाजरकोट सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
टेकराज पछाई जुम्ला सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
कृष्णबहादुर हमाल सूर्खेत सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
चुडामणी शर्मा सूर्खेत सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
छेजुङ लामा मुगु सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
तीर्था गौतम रुकुम पश्चिम सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
धर्मबहादुर शाही जाजरकोट सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
भद्रसिंह बुढा सल्यान सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
भरत धिताल कालिकोट सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
शान्तिलाल महत जुम्ला सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सूर्यकुमारी श्रेष्ठ दैलेख सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
उब्जन शाही मुगु सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
सूरेन्द्रबहादुर कार्की हुम्ला सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
गोरख पछाई जुम्ला सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
मीना रखाल दैलेख सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
लोकबहादुर डाँगी सल्यान सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
रिता रावल जाजरकोट सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
गोपाल नेपाली दैलेख
जादे अ‍ैडी डोल्पा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
बरुनाथ योगी दैलेख कार्यबाहक अध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
लक्ष्मी शाह दैलेख अध्यक्ष – अञ्चल सम्पर्क कमिटी
तुलराज सिंखडा कालिकोट अध्यक्ष – प्रदेश सम्पर्क कमिटी
टोपबहादुर जिसी दैलेख अञ्चल – अञ्चल सम्पर्क कमिटी
बिनोदकुमार शाह दैलेख सदस्य – केन्द्रीय आयोग
पदमबहादुर रोकाया जुम्ला सदस्य –केन्द्रीय विभाग
डा. कुशेन्द्रबहादुर महत जुम्ला सदस्य – केन्द्रीय विभाग
योगेन्द्र शाही दैलेख सदस्य – केन्द्रीय विभाग
मीनबहादुर शाही कालिकोट सदस्य – केन्द्रीय विभाग
सूर्यबहादुर शाही दैलेख सचिव – जिल्ला कमिटी (जिल्ला कमिटीको प्रमुख)
देवीलाल थापा जुम्ला सचिव – जिल्ला कमिटी (जिल्ला कमिटीको प्रमुख)
शिवराज शर्मा हुम्ला सचिव – जिल्ला कमिटी (जिल्ला कमिटीको प्रमुख)
अमृतबहादुर विसि सूर्खेत उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
भीमबहादुर सेन सल्यान उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
ऋखिप्रसाद जैसी रुकुम पश्चिम उपाध्क्ष – जिल्ला कमिटी
चन्द्रप्रकाश घर्ती जाजरकोट सचिव –जिल्ला कमिटी
नन्दसिंह बुढा डोल्पा सचिव –जिल्ला कमिटी सचिव
गगनसिंह सुनार सूर्खेत सचिव – जिल्ला कमिटी
धनबहादुर बुढा डोल्पा सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
पार्वती विसुंखे दैलेख सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
दानसिंह परियार मुगु सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
नरपति लुहार कालिकोट सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
मोहनमाया ढकाल सूर्खेत
मेनका पछाई जुम्ला
राजु गुईदेल नेपाली सूर्खेत
हस्तबहादुर शाही हुम्ला उपाध्यक्ष – युवासंघ नेपाल
धीरेन्द्र श्रेष्ठ सल्यान प्रवेशी – नयाँ शािक्त, केन्द्रीय सदस्य
माधव ढकाल सूर्खेत प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, राज्य समिति सदस्य
कमल शाही सूर्खेत प्रवेशी – नयाँशक्ति पार्टी, केन्द्रीय सदस्य

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र का ८८ जनाको विवरण)

अमरसिंह राठोर जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
इन्द्रप्रसाद शर्मा जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
इमाश्वर देवकोटा जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
इन्दिरा जिएम रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
कर्णबहादुर बस्नेत दैलेख नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णराज वि.क.पुनित जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णा शाहा आचार्य जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
कर्णबहादुर बुढाथोकी सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगाबहादुर घर्ती दैलेख नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्द्रबहादुर वि.क. रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णबहादुर के.सी. जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णबहादुर जि.सी. सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृतिबहादुर पुन सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
कालि चलाउने डोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
केदार बिष्ट रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
गगन खड्का जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
गणेशप्रसाद सिंह जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोपाल शर्मा रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोरख के.सी. रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोमा कुँवर जुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
ज्ञानबहादुर वली सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगा खड्का बोगटी कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
गणेश के.सी. रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोपेश्वर दाहाल रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
छक्कबहादुर लामा हुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
छिमिदोर्जे लामा हुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
जनकनाथ योगी कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
जीतबहादुर राना सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
जीवन बुढा कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
झक्कुबहादुरघर्ती रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्द्रबहादुर शाही रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
टेकबहादुर रावल जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
टिकाराम वली सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
ठम्मरबहादुर बिष्ट सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
डम्मर रावत जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
ढकबीर राना जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
तिलक मल्ल सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
दुर्गबहादुर रावत कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
दिलमाया बुढा सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
दानसिं सुनार सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
देवजंग शाही कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपेन्द्र रोकाया हुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
धर्मबहादुर के.सी. रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
धर्मराज रेग्मी दैलेख नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनजीत शाही कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनबहादुर वि.क. सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनवीर वली रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
नरबहादुर पुन रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
नवराज धामी मुगु नेकपा (माओवादी केन्द्र
नवराज न्यौपाने जुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
नेपबहादुर कुँवर सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
निमबहादुर के.सी. सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मी पुन रुकुम पश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
पार्वती थापा जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
पार्वती वि.क. जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
पुर्ण धिताल जुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
पुर्णदेव शर्मा जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
पुष्प वादी रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
विमला के.सी. रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
विशाल शर्मा रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
बिष्णु वि.क. कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
बुद्धिप्रसाद शर्मा रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
बीरबहादुर कुँवर जुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
बीरबहादुर रावत जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
भिमप्रकाश शर्मा सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
भुपालसिंह वली रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
मालबहादुर रोकाया डोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
मंगल शाही मुगु नेकपा (माओवादी केन्द्र
महेन्द्र के.सी. रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
यसोदा न्यौपाने कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
युवराज आचार्य जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
यज्ञबहादुर खत्री जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
रणसिंह परियार हुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामलाल वि.क. डोल्पा नेकपा (माओवादी केन्द्र
राधा रोकाया रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
रातो कामी रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मी शर्मा रुकुमपश्चिम नेकपा (माओवादी केन्द्र
ललिता बि. सी. दैलेख नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मीकन्या बुढा जुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मीप्रसाद चौलागाई कालिकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालकेश जैसी हुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
लोकेन्द्र राना सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुकबीर बुढा मुगु नेकपा (माओवादी केन्द्र
जुन्किक लामा हुम्ला नेकपा (माओवादी केन्द्र
सीता नेपाली सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुम्निमा डि.सी. सल्यान नेकपा (माओवादी केन्द्र
हरिभक्त नेपाली जाजरकोट नेकपा (माओवादी केन्द्र
हरिमाया शर्मा सुर्खेत नेकपा (माओवादी केन्द्र

सुदुरपश्चिम प्रदेश कमिटी

विधानतः कर्णाली प्रदेश कमिटीको अधिकतम् सदस्य संख्या – १८३
साविक नेकपा (एमाले – १००
साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र – ८३
सुदुरपश्चिम प्रदेश कमिटी सदस्य
(साविक नेकपा (एमाले का १०० जनाको विवरण)

शेरबहादुर कुवँर अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कुलबहादुर कुँवर अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तारा लामा तामाङ्ग कन्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रुप ब. परियार कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृपाराम राना कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नन्दलाल चटौत कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
तारा प्रसाद जोशी डडेल्धुरा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हर्क ब. सिंह डोटी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राम दत्त जोशी दार्चुला सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मान प्रसाद खत्री वझाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लालबहादुर रावल बझाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दिलबहादुर सिंह बझाङ्ग सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अफिलाल ओखेडा बझाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कालीबहादुर शाही बाजुरा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बसुन्धरा रोकाया बाजुरा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
माया भट्ट बैतडी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दामोदर भण्डारी वैतडी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भरत साउद अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कमल तिमिल्सिना अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मीना साउद अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लोक विक्रम थापा कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकर भण्डारी अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खेम सुवेदी कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जयराज पाण्डे कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मायाराम चौधरी कञ्चनपूर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामऔतार राना कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हिरा सार्की कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकरदत्त वोगटी कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लिलाध्वज वस्नेत कञ्चनपुर सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
महादेव वजगाई कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रतन रेग्मी कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकर कुँवर कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामचन्द्र जोशी कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनोज खड्का कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जीवन बम कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मान ब. रावल कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण प्रसाद मिश्र कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
खुशीराम चौधरी कैलाली सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पठान सिह बोहरा डडेलधुरा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ज्ञानु गैरे डडेलधुरा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नारद मलासी डोटी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मोहनबहादुर वम डोटी – सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दुर्गा देवि धामी र्दाचुला – सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गंगुदेवी खडायत बझाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अजबहादुर मल्ल बाजुरा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
परमानन्द भट्ट बैतडी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
महादेव भट्ट बैतडी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जानकी अवस्थी बैतडी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नन्दादेवी धामी वैतडी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण प्रसाद जैसी अछाम सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रामचन्द्र नेपाल कन्चनपुर सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
गजेन्द्र शाही डडेल्धुरा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
नरबहादुर धामी कन्चनपुर सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
यज्ञराज वास्तोला कैलाली सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
चक्र स्नेही डडेलधुरा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
दिलबहादुर भण्डारी बझाङ्ग सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
नरेन्द्र विष्ट बैतडी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
नरेश वि.क. बैतडी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
राजेश खाती कैलाली सदस्य – केन्द्रीय विभाग
केशरबहादुर साउद अछाम सदस्य – केन्द्रीय विभाग
लालबहादुर खड्का कन्चनपुर उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
नन्दबहादुर कडायत अछाम उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
रंगमान शाही बाजुरा उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
गोविन्दबहादुर कुवँर अछाम उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
रतन थापा कैलाली उपाध्यक्ष – जिल्ला कमिटी
बलदेव रेग्मी बाजुरा सचिव – जिल्ला कमिटी
सुरेन्द्र बिष्ट कञ्चनपुर सचिव – जिल्ला कमिटी
लिलाधर भट्ट बैतडी सचिव – जिल्ला कमिटी
दलबहादुर धामी बझाङ्ग सचिव – प्रदेश सम्पर्क कमिटी
यज्ञराज अवस्थी डडेलधुरा उपसचिव – जिल्ला कमिटी
सकुन्तला नगरकोटी डडेल्धुरा उपसचिव – जिल्ला कमिटी
प्रेमबहादुर साउँद कैलाली सचिवालय सदस्य – जिल्ला कमिटी
महेश पन्त कञ्चनपुर सदस्य – जिल्ला कमिटी
लक्ष्मण कुवँर कैलाली सदस्य – जिल्ला कमिटी
सन्तोष शर्मा कैलाली सदस्य – जिल्ला कमिटी
बलबहादुर सोडारी अछाम सदस्य – जिल्ला कमिटी
मीनबहादुर कुँवर अछाम सदस्य – जिल्ला कमिटी
ध्रुवा कुवँर अछाम सदस्य – जिल्ला कमिटी
हिक्मतबहादुर कुँवर अछाम सदस्य – जिल्ला कमिटी
प्रकाश रावल कन्चनपुर सदस्य – जिल्ला कमिटी
कुलविर चौधरी कन्चनपुर सदस्य – जिल्ला कमिटी
अशोक चन्द कञ्चनपुर सदस्य – जिल्ला कमिटी
नरबहादुर वि.क. कन्चनपुर सदस्य – जिल्ला कमिट
कमला बोहरा कन्चनपुर सदस्य – जिल्ला कमिटी
यज्ञ ढ्ंगाना कैलाली सदस्य – जिल्ला कमिटी
कलावती जोशी कैलाली सदस्य – जिल्ला कमिटी
भान सिंह वि.क. कैलाली सदस्य – जिल्ला कमिटी
प्रेमबहादुर शाह डोटी
पदम राज भट्ट डोटी
हरदेव जोशी र्दाचुला काशिराम ओड दार्चुला
चन्द्रबहादुर थापा बाजुरा
डम्मरबहादुर सिंह डोटी
गणेशदत्त भट्ट डोटी
मानबहादुर रावल बाजुरा
पुस्कर राज जोशी बैतडी
मोहन थापा बैतडी
राजेश भण्डारी कैलाली
लालबहादुर कठायत डोटी
कर्ण कुवँर कैलाली

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र का ८३ जनाको विवरण)

गौरीशंकर चौधरी कैलाली
हरिराम चौधरी कैलाली
हरि ज्ञवाली कैलाली
ओमविक्रम भाट कञ्चनपुर
मानबहादुर धामी दार्चुला
हरी श्रीपाइली कैलाली
प्रेमप्रकाश भट्ट वैतडी
कमल गढशिला डोटी
कलकबहादुर खड्का वझाङ
जनक बुढा वझाङ
नन्दबहादुर साँउद कैलाली
देवकि मल्ल वझाङ
मनलाल खत्री बाजुरा
पदमराज जोशी डडेल्धुरा
अक्कल रावल अछाम
झंकर साँउद अछाम
रण वहादुर कुँवर वैतडी
वलबहादुर महत कैलाली
शिव सिंह वली बाजुरा
डी. एल्. भण्डारी कैलाली
कलशा महरा कञ्चनपुर
अमिन प्रसाद दहित कञ्चनपुर
खेमराज पाण्डेय कञ्चनपुर
कुन्ति जोशी डडेल्धुरा
छवि वली डोटी नेकपा
पदमराज जोशी कञ्चनपुर
लालिराम वि.क. दार्चुला
दिपक साउँद अछाम
जगत पार्कि डडेल्धुरा
शेरबहादुर चौधरी कैलाली
भुवन चन्द्र विक वैतडी
टोपबहादुर खड्का वझाङ
आनन्दलाल विक वझाङ
टिकाराम भट्ट (ज्योति) वैतडी
वमबहादुर रावत अछाम
खगेन्द्र साँउद डोटी
रमेश थापा कञ्चनपुर
जमन सिंह धामी दार्चुला
उमेश प्रसाद भट्ट डडेल्धुरा
लोकेन्द्र ऐरी कञ्चनपुर
लाजुराम चौधरी कैलाली
रमेश धामी कैलाली
महेश कुमार महरा डडेल्धुरा
गोकर्ण भट्ट कञ्चनपुर
रामदत्त जोशी दार्चुला
लोकबहादुर बोहरा ज्वाला अछाम
दानबहादुर विक कैलाली
विक्रम कुँवर वैतडी
डम्बर घर्ती मगर डोटी
कर्ण वि.क. बाजुरा
दुर्गा वडुवाल कैलाली
इश्वरी खड्का अछाम
अमर चौधरी कञ्चनपुर
गोविन्द तिमिल्सिना कैलाली
जोरा सिंह विष्ट अछाम
गोविन्द साँउद अछाम
शंकर सिंह भण्डारी वैतडी
लक्ष्मी शाह कैलाली
दिपक जोशी दार्चुला
जानकि ऐर वैतडी
भरत बोहरा (योगेन्द्र) डोटी
जनकराज जोशी वझाङ
दिपक वि.सि. कञ्चनपुर
नैनबहादुर चौधरी कैलाली
भगत ठेकरे दार्चुला
भागरिथी विष्ट कैलाली
नरहरीनाथ योगी कञ्चनपुर
उज्वल बुढा कैलाली
पोतीलाल चौधरी कञ्चनपुर
उद्धव भट्टराई कैलाली
खडकबहादुर शाह कैलाली
हिरा जैशी कञ्चनपुर
देविचन्द्र बुढा बाजुरा
फुल्लन राना थारु कञ्चनपुर
कौशल्या ओझा कञ्चनपुर
धर्मसिंह ऐर वैतडी
सुरेश रोकाया बाजुरा
करन कार्की दार्चुला
टेकेन्द्र भट्ट कञ्चनपुर
कमल कुमारी शाह बाजुरा
हरिशंकर नाथ योगी कैलाली
सरस्वती रावल अछाम
लक्ष्मी वि.क. दार्चुला ।

Share on Social Media