/नेपाल सेवा लघुवित्तको ५ प्रतिशत नगद लाभांस प्रस्ताव

नेपाल सेवा लघुवित्तको ५ प्रतिशत नगद लाभांस प्रस्ताव

नेपाल सेवा लघुवित्त संस्थाले नगद लाभासं दिने भएको छ ।शुक्रबार बसेको सचांलक समितीको बैठकको निर्णय अनुसार बैठकले आफना शेयरधनीहरुलाई ५ प्रतिशत लाभासं वितरण गर्न भएको छ ।

कम्पनीको खुद मुनाफा ४१ लाख ९ हजार मध्येबाट शेयरधनीहरुलाई ५ प्रतिशत जगद लाभांस ३० लाख र प्रस्तावित नगद लाभांसमा लाग्ने कर १ लाख ५७ हजार८९५ रुपैयाँ समेत गरी जम्मा आउने ३१ लाख ५७ हजार ८९५ रुपैया वितरण गर्ने भएको छ ।

कम्पनीको सचांलक समितीको यस निर्णय राष्ट्र बैंक र आगामी वार्षिक साधारणसभाले पारित गरेपछी मात्र कार्यान्वयनमा आउने भएको छ ।

थप समाचारका लागि अग्निज्वाला संवादाता >>स्वच्छ, निष्पक्ष र मर्यादित समाज विकास र उन्नतीको पथमा अगाडी बढ्ने उदेश्यका साथ आवाज विहीनहरुको आवाज बनेर बाहिर प्रस्फुटन हुन नसकेको विचार,भावना र कुरालाई पत्रकारिता मार्फत बाहिर ल्याउने यस अनिज्वाला डट कमको उदेश्य हो ।