/विजय लघुवित्त वित्तीय संस्थाले प्रस्ताव गर्यो १० प्रतिशत बोनस सेयर

विजय लघुवित्त वित्तीय संस्थाले प्रस्ताव गर्यो १० प्रतिशत बोनस सेयर

विजय लघुवित्त वित्तीय संस्थाले लाभांश दिने भएको छ । संस्थाले १० प्रतिशत बोनस सेयर दिने निर्णय गरेको छ । संस्थाको आइतबार बसेको सञ्चालक समितिको ९० औँ बैंठकले गत वर्षको नाफाबाट लगानीकर्तालाई १० प्रतिशत बोनस सेयर र कर प्रयोजनको  लागि ०.५२६ प्रतिशत नगद लाभांश दिने निर्णय गरेको हो ।

सञ्चालक समितिको यो निर्णय नेपाल राष्ट्र बैंक र आगामी वार्षिक साधारण सभाले पारित गरेपछि मात्र वितरण हुने संस्थाले जनाएको छ । हाल यस कम्पनीको चुक्ता पुँजी १७ करोड ७१ लाख रुपैयाँ छ ।

थप समाचारका लागि अग्निज्वाला संवादाता >>स्वच्छ, निष्पक्ष र मर्यादित समाज विकास र उन्नतीको पथमा अगाडी बढ्ने उदेश्यका साथ आवाज विहीनहरुको आवाज बनेर बाहिर प्रस्फुटन हुन नसकेको विचार,भावना र कुरालाई पत्रकारिता मार्फत बाहिर ल्याउने यस अनिज्वाला डट कमको उदेश्य हो ।