/घरमा पुगेर दाबी भुक्तानी गर्दै एशियन लाईफ इन्स्योरेन्स

घरमा पुगेर दाबी भुक्तानी गर्दै एशियन लाईफ इन्स्योरेन्स

Share on Social Media

एसियन लाईफ इन्स्योरेन्स कम्पनीको दिपायल शाखाले डोटीमा घरमै गएर मृत्यू दाबी रकम बुझाउन थालेको छ ।
यसै क्रममा सो कम्पनीले शनिवार दिपायल सिलगढी नगरपालिका वडा नं. ५ स्थीत बागठाटा बस्ने लक्ष्मी भण्डारीको मृत्यूदाबी रकम उनका श्रीमान डिलबहादुर भण्डारीलाई बुझाएको छ । सो कम्पनीका दिपायल प्रमुख बिराज पण्डितले मृतकका श्रीमानलाई शनिवार २ लाख ८ हजार ६० रुपैयाँको चेक हस्तान्त्रण गरेका हुन् । गएको साउन १६ गते लक्ष्मी भण्डारीको मृत्यू भएको थियो ।

बीमा गर्ने ग्राहकको दुर्घटनमा परी मृत्यू भएमा बीमा भरिएको रकमको दोब्बर तथा काल गतिले मृत्यु भएमा बीमांक रकम र सो अबधीको व्याज दिने नियम भएकाले सोही अनुसार मृतकका श्रीमान्लाई दाबी रकम भुक्तानी गरिएको हो ।

हालकम्पनीले निम्नआय स्रोत भएका बर्गहरुलाई समेत बीमा जोखिममा समेट्ने उद्धेश्यले बार्षिक ३ सय ६० भुक्तानी गरि १ लाख ५० हजार रुपैयाँ बीमांकको म्यादी बीमा योजना सञ्चालन गरेको छ ।

Share on Social Media

थप समाचारका लागि अग्निज्वाला संवादाता >>स्वच्छ, निष्पक्ष र मर्यादित समाज विकास र उन्नतीको पथमा अगाडी बढ्ने उदेश्यका साथ आवाज विहीनहरुको आवाज बनेर बाहिर प्रस्फुटन हुन नसकेको विचार,भावना र कुरालाई पत्रकारिता मार्फत बाहिर ल्याउने यस अनिज्वाला डट कमको उदेश्य हो ।