/कात्तिक ८ मा सानिमामाई हाइड्रोपावरको साधारणसभा , १५ प्रतिशत लाभांश पारित गर्ने

कात्तिक ८ मा सानिमामाई हाइड्रोपावरको साधारणसभा , १५ प्रतिशत लाभांश पारित गर्ने

सानिमामाई हाइड्रोपावर लिमिटेडको सातौ वार्षिक साधारणसभा कात्तिक ८ गते हुने भएको छ । सभाले गत आर्थिक वर्षमा गरेको नाफाबाट सेयरधनीलाई १५ प्रतिशत लाभांश वितरणको प्रस्ताव पारित गर्ने छ ।

 

कम्पनीले गत आर्थिक वर्षमा गरेको नाफाबाट सेयरधनीलाई १० प्रतिशत बोनस सेयर र ५ प्रतिशत नगद लाभांश वितरण गर्ने भएको छ । सानिमा हाइड्रोपावर कम्पनी लिमिटेडलाई गाभ्ने प्रस्ताव सभामा पेश हुने छ । गत आर्थिक वर्षको वित्तीय विवरण सभाले अनुमोदन गर्नेछ ।

थप समाचारका लागि अग्निज्वाला संवादाता >>स्वच्छ, निष्पक्ष र मर्यादित समाज विकास र उन्नतीको पथमा अगाडी बढ्ने उदेश्यका साथ आवाज विहीनहरुको आवाज बनेर बाहिर प्रस्फुटन हुन नसकेको विचार,भावना र कुरालाई पत्रकारिता मार्फत बाहिर ल्याउने यस अनिज्वाला डट कमको उदेश्य हो ।